Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A Barátnőm eltervezte hogy le...

A Barátnőm eltervezte hogy le akar feküdni velem. Nem korai ez neki 14 és fél évesen?

Figyelt kérdés
De ő még 14 és fél éves. Én 15 múltam. Szeretem és ő is szeret nagyon! Pettingelni pár pettingeltünk 1-2-szer.
2008. ápr. 6. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem korai. lehet, hogy le vagyok maradva. de ez attól is függ, hogy te szeretnéd e, meg hogy mennyi ideje vagytok együtt. rendes tőled, hogy felmerül benned ez a kérdés, fiúknak nem szokott, legalábbis nagyon ritka, örülhet a barátnőd, hogy törődsz vele. szerintem egyenlőre még maradjatok a pettingnél, 1-2 alkalom nem egészen elég, hogy megismerjétek egymás testét, hidd el, ha kiismeritek, mi a jó a másiknak, akkor sokkal jobb lesz az első együttlét. tény, hogy nem korfüggő, hanem a lelki, testi érettség határozza meg, na meg az erkölcsök. ha már együtt vagytok mondjuk 7-87 hónapja, akkor esetleg azt mondom, hogy annyira nem rossz.
2008. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még azért maradjon a petting... mmajd ha az nem lesz elég, akkor jöhet a szex.
2008. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzitek, itt az idő, szerintem nyugodtan... Csak ne felejtsetek el védekezni. Én is kb ennyi voltam. Most 21 vagyok, nem bántam meg.
2008. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
MIvel kérdezed is, hogy nem korai-e, te is úgy érzed, hogy az. Nehogy már egy lány erőltesse. :) TÉnyleg ráértek még szerintem.
2008. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne baj, ha legaább 16 éves korig várnának a fiatalok, bár én azok közé tartozom, akik azt mondják, hogy nem feltétlen a kor számít, hanem az érettség.

Ha úgy érzitek, itt az ideje, biztosak vagytok egymásban és magatokban, nincsenek kételyeitek, akkor miért ne?

2008. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Igen, korai. A 14 és fél éves, még majdnem kislány. És te sem vagy érett férfi... Ehhez meg kell egy lelki érettség is, én úgy gondolom. Nem bánjátok meg, ha nem kapkodtok. Fel lehet fedezni egymást a petting során is.
2008. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kb a csajjal egy idős vok és én még korainak tartom!!! amugy ha annyira megbiztok egymasba a ti dolgotok,de a baráti körömbe vannak még ilyenek és a srác nagyon megbánta!!!
2008. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek róla, és ha te is úgy érzed, hogy megérett rá, akkor miért ne? (attól függetlenül h szerintem eléggé korai, de ha ti érzitek így...)
2008. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!