Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tanácsokat kérnék első alkalomra?

Tanácsokat kérnék első alkalomra?

Figyelt kérdés
párommal 2 éve agyunk együt, minketten szüzek vagyunk, de tervezzük elvesztsét, ellátnátok minket tanácsokal?
2012. jún. 7. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne még leírnod, hogy fiú vagy-e vagy pedig lány, s hogy hány évesek. Ezek után lehetne konkrétabb választ is írni.
2012. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
f/17 l/16
2012. jún. 7. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont így csináltuk először :) Csak a saját történetem tudom elmondani: Családom nem volt otthon, és áthívtam magamhoz a barátnőm, de kértem hogy csak egy óra múlva jöjjön. Magamat "felfrissítettem", a szobámat pedig kiraktam gyertyákkal, és lehúztam a , szóval hangulatos volt az egész. Nagyon meglepődött, és egyben borzasztóan megörült annak hogy ennyire foglalkozom vele, és kezdtük amit mindig, smárolással, de most egy kicsit jobban ráhúztam, hogy értessem vele, hogy mit szeretnék. Erre megkérdezte, hogy azt szeretném-e, mondtam hogy csak akkor ha ő is akarja, mire elmosolyodott, és lehúzta a pólómat, és meg az övét, innentől már ment az egész. Ez csak egy lehetőség az ezer közül, de nekünk az első felejthetetlen volt :D
2012. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne számíts tökéletes együttlétre, 2 szűz akkor is bénázik az elsőnél, akármennyi tanácsot kapott. A legtöbb esetben a fiú és a lány sem jut el az orgazmusig az aktustól. Ha szerelmesek vagytok, nagyon szép emlékként maradhat meg, de ne úgy képzeld el mint a filmekben. :D
2012. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez nem teljesen igaz,mi mindketten szüzek voltunk,igaz azt hogy a barátom szűz volt csak később tudtam meg,abszolút nem bénáztunk,csodálatos volt,szerintem ember függő is.

Kérdező ne tervezgessetek,majd minden jön magától,nem kell idegeskedni,sem félni,lazulj el,ha kívánjátok egymást akkor biztosan jó lesz,azzal meg hogy fájni,fog-e nem kell foglalkozni,nekem eszembe se jutott hogy fájni fog az első,nem is fájt.

2012. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú előjáték kell (simogatás, sok puszi, főleg az erogén zónákra), hogy el tudjon lazulni, előtte a lányt ki lehet elégíteni orálisan is, hogy biztos nedves legyen, aztán pedig óvatosan kell behatolni, kérdezgetni, hogy nem fáj-e, meg jó-e neki így, aztán pedig lassan, óvatosan kezdeni, és figyelni a reakcióit. Ha valami nem esik jól neki, csináljátok máshogy, vagy más pózban :)
2012. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem szabad nagyon rástresszelni a dologra, meg nem szabad nagyon előre megtervezni a dolgokat sem. Persze beszéljétek meg előtte, de hidd el, ha spontán történik a dolog, akkor valamennyire jobb:)
2012. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!