Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz az első "randim"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az első "randim" a sráccal. Milyen tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés

Tetszik, és szerintem én is tetszem neki, de élőben még nem olyan sokszor beszéltünk. Inkább csak neten, de ott nagyon sokat. És most nagyon izgulok, miket mondjak, mi van ha olyan kínos csend lesz stb.. ?:D

ne haragudjatok, tudom hogy hülye kérdés de szeretném ha jó lenne :P meg akármilyen tanács jól jön :D

16L


2011. okt. 30. 19:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
nem értem ezt a kínos csend mizériát. Még mindig jobb a kínos csend mint amikor valamelyik fél benyög valami hülyeséget hogy ne legyen csend
2011. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
0%
Csak légy természetes!:) No meg ne add könnyen magad és ezt hangsúlyozd ki neki, hogy neked ez mennyire fontos, hogy megküzdjenek érted... Ez általában bejön, mert ha érzi, hogy te különleges vagy és harcolnia kell érted akkor büszke lesz rá, hogy neki ilyen barátnője van. Ha meg nem hajlandó áldozatokra, akkor valószínűleg meg sem érdemel téged. :)
2011. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
pont ezaz, hogy én olyan vagyok hogy benyögök valami hülyeséget :D
2011. okt. 30. 19:45
 4/22 anonim ***** válasza:
ha annyit dumáltatok már neten akkor van közös téma...
2011. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi második :D hát az biztos hogy nem fog könnyen megkapni :D de nem tudom tudok-e természetes lenni mert izgulós vagyok :D
2011. okt. 30. 19:46
 6/22 A kérdező kommentje:
persze hogy van közös téma, csak nekem soha nem jut eszembe ha együtt vagyunk.. suliban is mikor beszélünk utána jut eszembe hogy mit is kellett volna mondanom :D
2011. okt. 30. 19:47
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
ugyan olyan csaj vagy akárcsak én:D hiddel minden rendben lesz csak ne izgulj:P mintha olyan konnyű is lenne:)
2011. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

"az biztos hogy nem fog könnyen megkapni :D"

És egy picit nehezebben? :)

Azért arra vigyázz, hogy ne keltsd vihogós HPCS látszatát. Maradj egy kicsit titokzatos. Ha nagy a csend, nézz rá és mondd, hogy most hallgassunk valami másról :)

2011. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat:D

hát szerintem sok csaj ilyen még :D

hát írtam már fent hogy tetszik, úgyhogy egy kicsit nehezebben talán :D

hát nem lesz nehéz nem vihogós hp látszatát kelteni mert nem vagyok az :D persze ugye ki ismeri be magáról hogy az :D

2011. okt. 30. 20:03
 10/22 anonim ***** válasza:
hát nagyon szívesen :)
2011. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!