Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm csak kézzel stimulá...

A barátnőm csak kézzel stimulál, mégis hamar elmegyek. Ez normális? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szűz fiu vagyok, és távkapcsolatban élek. ritkán tudunk találkozni a barátnőmmel ezért ugy döntöttünk hogy nem lesz sex amig nem tudjuk megoldani a folyamatos találkozást. ennek ellenére a találkozásokkor kézzel szoktuk egymást kielégiteni, és én ekkor elég könnyen elmegyek. ez normális? csak azért van mert nemvagyok "edzésbe"? vagy valami probléma lesz a sexel később?


19/f



2012. jún. 9. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az első alkalomnál, amikor már hozzáért azt hittem végem.

Szóval ez általában normális.


Majd edzésbe jössz, ahogy mondtad.

2012. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De így belegondolva. Mi megy profin elsőre?

Biciklizni se úgy tanulsz meg, hogy rögtön nyomod neki két keréken.


Kocsit se úgy kezdesz el vezetni, hogy tökéletesen parkolsz.

Majd belejössz.

2012. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké ez igaz, de akk később jobban birom majd? azaz igazság h már vagy másfél éve vagyunk eggyütt és ezalatt kb 10 szer találkoztunk ugy, hogy volt ilyenre alkalmunk, és csak kicsi javulást tapasztaltam.
2012. jún. 9. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Másfél év, 10-szer találkoztatok. Az nem sok.

Eleinte mindenki izgatott az újtól.


Olyan ez, mintha extrém sportot űznél.

Össze vagy zavarodva az elején.


Vegyük az ejtőernyőzést.

Ha én ritkán járok ejtőernyőzni. Hiába tudom mit kell csinálni. A szar vigyázzban fog állni bennem, minden egyes alkalomkor, amikor nekivetem magam.


De ha én hetente, rendszeresen kijárnék.

Akkor egy idő után már csak azt venném észre, hogy félelem nélkül élvezem az egészet, és egy év kihagyás után is félelem nélkül fogok nekiugrani.


Kell egy pont, egy bizonyos tapasztalat mindenhez, hogy elérj egy ilyen szintre. És utána már nem fogsz visszaesni.


Ezzel azt akarom mondani. Magamból kiindulva.

Az első alkalom, hát az olyan... hogy is mondjam... 5 percig ha bírtam.


Utána egyre gyakrabban "elvoltunk", hetente szórakoztunk egymással, és egy idő után azt vettem észre, hogy minden simán megy.


Aztán minden csajjal simán megy. Ez olyan mint a vezetés, minél többet csinálod, annál jobban megy.

2012. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ
2012. jún. 9. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!