Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális? Mikor fog már...

Ez normális? Mikor fog már megjönni?

Figyelt kérdés

Barátom elöször ujjazott meg, még szüz vagyok, elötte nekem mutatta meg hogy én hogy izgassam öt a kezemmel. Azóta még nem jött meg, mostanában kéne, jönnek is a jelek mint türelmetlen vagyok, sokat eszek stb., viszont még mindig nem jött meg. Ugye meg fog még jönni, ettöl nem történhetett semmi, mert ugye nem volt kapcsolatom a testnedvével.Vagy? Rohadt ideges vagyok, ilyenkorra már rég meg szokott jönni, mert mindig úgy van hogy egy nap tök türelmetlen vagyok, aznap este marha sokat eszek és következö nap reggel megjön...de nálam most már ez 3 napja tart..

L16


2012. jún. 7. 10:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, a német billentyüzeten nincsen hosszú ö és ü
2012. jún. 7. 11:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ujjazástól nem lehetsz terhes!
2012. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérj egy agy átültetést....
2012. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért és ha maradt egy kis spermium az ö ujján?
2012. jún. 7. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:

"és ha maradt egy kis spermium az ö ujján?"

Akkor felnyomta a gec1t a p1nádba!


16 évesen, ha félsz a szexualitástól és annak következményeitől, akkor mi a fészkes fenéért csinálod magadnak a bajt?!

2012. jún. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!