Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm szűz, de mindenki...

Barátnőm szűz, de mindenki elvan, hogy szép csaj, ugyis sokan megdugt*k. Ez miért van?

Figyelt kérdés
16 éves lesz.Semmi kurv*s viselkedés,öltözködés,se olyan képek közösségi oldalakon,nem tudom miért van,de 8 évig egy osztályba jártam vele,és középsuliba is egy osztályba járunk,elsőt fejezzük év elején az volt a téma,hogy ki szűz és ki nem,erre mindenki bevágta,hogy:xy már nem szűz,nézetek rá,gyönyörű csaj,sok pasija volt már..közben meg egy volt neki az se sokáig..+ magas csaj,de olyan jennifer lopez alakja van,picit nagyobb fene és pasiknak még is tetszik,igaz van akinek csak arra kell,de mégis a város legjobb pasijai nézik ki maguknak,ezt nemértjük..
2012. jún. 10. 02:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
szűz,de nem vékony ezért nem érti hogy miért vannak el vele pasik.
2012. jún. 10. 02:40
 2/18 pamparamm ***** válasza:
100%
Lehet a késői óra miatt van, de nem tudom mire akarsz kilyukadni...
2012. jún. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
most nem az van,hogy mégsincsenek el vele?
2012. jún. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
bocsi épp olvasom hogy rosszul fogalmaztam.tehát még szű,de mindenki azt mondja hogy :jajj ugyan dehogy szűz,nézzetek rá,milyen szép,biztos sokan megd.... ez miért van?
2012. jún. 10. 02:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

mert pletykás kis 16 évesek vagytok,azért.

ez abból is látszik,hogy ilyen szinten érdekel titeket az,hogy más mit mond.

gondolom annyi eszük meg már nincs,hogy soha nem látták kézenfogva senkivel stb.

2012. jún. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Idióták szerintem.
2012. jún. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 pamparamm ***** válasza:
100%
Kezdem érteni! Azért hiszik el nehezebben az emberek egy szép csajról, hogy szűz, mert jól néz ki és kevés az olyan lány aki a megfelelő adottságokkal 16 évesen még szűz (bár mostanában találkoztam nem is eggyel, még 18 évessel is)!
2012. jún. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Könyörgöm, még 16 sincs. Elvárható lenne, hogy még szűz. Legalábbis 6-7 évvel ezelőtt -mikor én voltam 15-16 éves- még a lányok nagy része nem volt faszival és ezt mindenki jól tudta. Persze, már elkezdtük a csajozást, de nem szexuálisan.. Nálunk így volt.
2012. jún. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Most utána számoltam...jó anyám az nem is 6-7 inkább 8-9.. megy az idő
2012. jún. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert irigykednek a jó nődre.
2012. jún. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!