Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 évesen lehet még pasim?...

24 évesen lehet még pasim? Vagy örökre szűz vénlány maradok?

Figyelt kérdés

24 éves fiatalos nő vagyok.

Soha életembe nem volt még pasim, de nagyon még olyanok se, akik akartak volna velem járni.

Nem tartom magam csúnyának, és fiúbarátaim is sok van.

Nagy a csipőm és ebből ugyebár fogyni sem tudok. Mellesleg sem vagyok kicsi, de mégis úgyérzem magam néha, mint egy deszka.

Nem vagyok nagy társasági lény. Ha buliról van szó, szivesebben megyek házibuliba, mint diszkóba vagy ide-oda.

De még házibuliba se sűrűn...

Van, mikor arrogáns vagyok, de nem tartom magam bunkó embernek. Kedves vagyok, de nem elég talpraesett.


Ha megtetszik egy fiú inkább elfordulok, nehogy észrevegye, hogy pirulok.


Szabadidőmben tévézek, filmet nézek, játszok a kutyámmal, magazinokat olvasok.


Mi lehet a baj? Hogy nem vagyok elég "bevállalós"? Vagy nekem is partiznom kéne orrba-szájba?

Segítsetek!:(

Köszönöm!


Kíméljetek meg az idióta válaszoktól.



2012. máj. 25. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg szabad kérni egy képet privátban? Csak kíváncsiságból...
2012. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Én megakadtam a 24 éves fiatalos résznél. Szerintem az fiatalnak számít önmagában. 30 fölött érdemes ezt kiírni, hogy fiatalos, de inkább 35-40
2012. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

Igen, tény, hogy nehéz ügy, de remény az mindig van. Tudom a türelem nem egy könnyű dolog, és megváltozni sem az, pedig ha ez zavar téged, akkor ezt kéne. Vagy egy másik perspektívából nézni a helyzetet. Olyanokkal foglalkozz, amik lekötnek, örömet okoznak.

Én 23 éves fiú vagyok és nekem sem volt partnerem, de már elfogadtam és lehet, hogy egész más irányba fogok orientálódni.

Nem szeretném a sablonos, sztereotip vonalat képviselni.

2012. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
utolsó: szóval akkor ne érezzem magam rosszul azért, mert a körülöttemlevők már rég túlvannak az elsőn? Majd sodor az ár? És ne kövessek példákast és ne hasonlítgassam magam másokhoz?
2012. máj. 25. 17:28
 5/20 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen kérdéseknél nehéz megítélni az okot, amiért egyedül maradtál, ebben sokat segítene egy kép.

Még simán lehet párod, 24 évesen is találhatsz valakit, sőt 30 évesen is, csak hát egyre csökkenő szabad férfi népességből kellene megtalálni a párodat, egyre nehezebb lesz.


Milyen végzettséged és munkád van? hol élsz, vidéken, vagy Budapesten? Otthon laksz a szüleidnél vagy különköltöztél már?

Ez is sokat számít.


Amennyire rossz ötlet egy férfi számára a netes társkereső használata (ugyanis ő lenne a 100000-dik aki regisztrál, férfitöbblet van minden oldalon) annyira jó tapasztalataid lehetnének neked, mert nagyon kevés fent a nő, egy nap alatt kapnál 20 üzenetet, ha regisztrálnál egy társkeresőn. 10 férfira jut 1 nő a netes társkeresőkön, szóval egy nőnek sokkal könnyebb ott ismerkedni.

2012. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy 24 évesen már ne bulikban ismerkedj, inkább amit fentebb javasoltam, a netes társkeresőkön. Olcsóbb, gyorsabb, millió pasi van fenn, akik konkrétan ismerkedni akarnak, nem bulizni, nincsenek félreértések, nincs sértődés, ha valaki nem tetszik, egyszerűen nem leveleztek többet.
2012. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. Légy önmagad, ne érdekeljen, hogy mások hogy vannak ezzel.
2012. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Írtam neked privát üzenetet!
2012. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

22 éves fiú vagyok, nem nézek ki többnek 17-18 évesnél.


Nekem sem volt még párom. Igaz én ronda is vagyok, de látva milyen ronda férfiaknak van nője, elgondolkodtam, hogy talán mégsema külsőm az egyetlen ok, hacsak nem az alacsonyságom. Nálad viszont biztos a jellemben lehet a hiba, mert hidd el olyan lányoknak is van párja, aki 100kg, szemüveges és ragyás arcú.

Láttam már élő példát rá!

2012. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Az lehet a baj, hogy nem lépsz semmit ha tetszik valaki, nem hogy nem kezdeményezel, de még jeleket sem adsz!

Manapság ritkán lépnek a fiúk, ha megteszik az első lépést akkor is azok felé a lányok felé akik jelzik nekik, hogy tetszenek, te ha tetszik valaki nem csinálsz semmit, elmész egy helyre, leülsz és várod a csodát, így sosem lesz pasid, ha akarsz valakit azért tenni is kell, nem fog senki körberajongani csak mert lány vagy, erre biztos azt írod, dehát a kezdeményezés a férfi dolga, látod, hogy nincs igazad, hiszen akkor azért közelednének hozzád, a külsőd meg mit számít? Mindenkinek más az ízlése, mindenki talál párt, csak azért ugye tenni is kell nem csak a sült galambot várni.

22f

2012. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!