Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 5 napja voltam együtt a...

5 napja voltam együtt a barátommal, de nemszakitotta át a szűzhártyámat. Nemhasznaltunk óvszert, és lehet hogy, belémélvezett. Fenn áll a terhesség veszélye/lehetősége?

Figyelt kérdés
Még nemfeküdtünk le, azelőtt. Most is csak kiváncsiságból "próbálkoztunk". Szóval betette nekem, de a szűzhártyámat nem szakitotta át (legalábbis neméreztem se fájdalmat semmit és vérzés sem volt). Aztán én lovagló pózban ráültem és kezdtem mozogni, de csak nagyon óvatosan, nagyon kicsit ereszkedtem rá. Néhány perccel később mindketten éreztünk egy ojat, hogy a pénisze, a tövénél kb 3x egymás után "görcsosen rángatozott". (máskor amikor kényeztetem a péniszét, és elélvez, akkor nemszokott réngatózni). Nemtudjuk, hogy mitörtént. Elélvezett-e vagy nem. Nemhasznaltunk óvszert, mert csak "kipróbaltuk mijen érzés". Amugy ez a "próbalkozás" 2 nappal a menstuációm megjövése előtt volt, tehát 3 napja késik a menszeszem.
2012. ápr. 6. 13:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem valószínű de az esély lehetősége mindig fenn áll.Máskor legyetek óvatosabbak és a próbálkozáshoz is húzzatok gumit.
2012. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes igen ha nem védekeztetek ,, de mondjuk nem tudom hogy hogy nem tudod megállapítani hogy elment e beléd???
2012. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Úgy, hohy még sosem élvezett belém...
2012. ápr. 6. 14:02
 4/33 anonim ***** válasza:
h lehet azt nem észrevenni, h belédment-e?????
2012. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Bizony fennáll.
2012. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
és aztmondják, hogy amikor beleélvezel valakibe az sokkal másabb érzés, mint pl mikor maszturbálással mész el...ezért nemtudjuk milett.
2012. ápr. 6. 14:06
 7/33 anonim ***** válasza:
57%
igen ezt én sem értem,, ha valaki sosem csinálta még,, akkor is tudja hogy elment e belé!!!
2012. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
de a fiú csak érezte, hogy jött-e valami belőle..
2012. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy nem szakitotta át?

Miért nem védekeztetek? Hány évesek vagytok?

2012. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
57%
szerintem olyan 13--14 körül lehet
2012. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!