Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintem átszakítottam a...

Szerintem átszakítottam a szűzhártyámat, és most bűntudatom van. Normális ez?

Figyelt kérdés

-Inkább lányok olvassák!-

Szoktam maszturbálni, és tegnap kicsit túlságosan is belejöttem. Éppen megvan, szóval fogalmam sincs, hogy most az vérzett-e. Már 2 éve használok tampont, de az nem szakította át. Éreztem a szűzhártyámat, mert nagyon vastag és erős volt. De tegnap a szokottnál is erősebb fájdalmat éreztem, és most már nem is érzem ott a szűzhártyámat. Szerintem átszakítottam. Emiatt nagy a bűntudatom, főleg úgy, hogy nem is tamponnal, vagy sportolás közben történt, hanem önkielégítéskor. Ráadásul még csak 14 vagyok... A szüleim szerintem azt sem tudják, hogy láttam már szeretkezést... Mondjuk még mindig jobb, mint ha tényleg lefeküdtem volna valakivel.

Szerintetek jogosan van bűntudatom?


Légyszi inkább lányok írjanak, és csak normális válaszokat! Köszi! :)



2012. jún. 13. 16:01
1 2
 11/18 anonim válasza:

Remélem nem sértődsz meg, férfi vagyok, elolvastam az írásodat és válaszolni is fogok:


Egyáltalán nem mocskos, sőt, teljesen természetes dolog, hogy ennyi idősen önkielégítést végzel. A szűzhártyád átszakadása pedig más egyéb esetben is megtörténhetett volna. Bármilyen hihetetlennek hangzik, de hallottam már olyan esetről, hogy egy lánynak tesi órán vagy edzés közben szakadt át a szűzhártyája, mert éppen olyan tornagyakorlatokat csinált.


Az állításom alátámasztásaként íme egy link:

[link]


A szüleidnek meg nem kell feltétlenül tudniuk arról, hogy láttál már szeretkezést, önkielégítést végzel. Ám amennyiben a szüleid megértőek, akkor ha később szóba kerül köztetek a téma, szerintem nem kell eltitkolnod sem.

Az én szüleim is tudták, de egyszer nem mondták nekem, hogy rossz dolog, ne csináljam, fúj, meg bűnös dolog, stb... Szóval, szerintem a bűntudat nem jogos. Nem kell lennie.


Csak zárójelben, megjegyzem, hogy az elméletem a következő: Mindenki végzett önkielégítést. Aki ezt tagadja, az még most is csinálja...


Üdv: Szebimarci (28/F)

2012. jún. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! :) Nagyon kedvesek vagytok, sokat segítettetek és megnyugtattatok! :)
2012. jún. 14. 14:03
 13/18 Dionsyia ***** válasza:

Persze hogy az. Mert eddig titkon, stikában, következmények nélkül kielégítgettél és most viszont már nyoma maradt. :)

Semmi vész. Nem tartozol elszámolássala szűzhártyád felől senkinek. Az akor már elmúlt.

Nem hiszem, hogy az első fiú majd neked ront, hogy : Mi az hogy te saját magadnak szakítottad át, az nekem járt volna!!!!! :)

A tested a tiéd, azt csinálsz vele amit akarsz. Nem kell a bűntudat, tönkre nem tetted.

2012. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

figyelj...

a szűzhártyának csak a nevében van benne hogy szűz, gyakorlatilag nincs köze a szüzességhez. Akkor fogod elveszteni ha egy fiú teszi beléd a szerszámát. Akármi mástól nem lehet elveszíteni

Gondolj csak bele... attól hogy véletlenül átszakad valakinek, mint pl. neked, még szűz marad. Mert hát nem feküdt le senkivel, nem? Naugye... :)


ettől ne legyen bűntudatod. ugyanúgy szűz vagy mint eddig

2012. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Levi96 válasza:
0%

Szakemberek megállapították hogy aki önkielégítés közben szakítja ki a szűzhártyát annak sosem lesz igazi párkapcsolata mert a szűzhártya túlkorai kiszakadása befojásolja a nemi hormonokat vagyis az ösztrogéneket.

Én azt ajánlom ,hogy menj el nőgyógyászhoz mert ez befolyásolhatja a nemszervek kialakulását

2012. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Dionsyia ***** válasza:

Kedves utolsó: keress fel egy nyelvtantanárt, vagy vedd meg a Magyar Helyesírási szótárát. :)


Az ösztrogén pedig nem az egyetlen női hormon, ha ennyire okos vagy, ezt tudod. FSH, LH, LTH -ezek a jellemzően női működésben részvevő hormonok. Hogy melyik-melyik, majd rákeresel a guglin. :)

2012. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Levi96 válasza:
Bocs csak ezt nem lehetett kihagyni poénkodtam xddddddddddddd
2012. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na...szerintem se legyen bűntudatod és tuti hogy a szüleid is maszturbalnak! Viszont ez milyen durva manapsag, hogy mar senki nem szűz, mert 14 eves kiscsajok mar vadul öklözik magukat... Brutal!
2012. dec. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!