Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 évesen még szűz vagyok, és...

20 évesen még szűz vagyok, és egy kisvárosban élek ahol mindenki ismer mindenlit es olyan mintha auert nem akarnanak velem jarni mert tudjak hogy nem voltam meg fiuval. Nem talalok part magamnak itt. Mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés
a baratnoimnek mind van baratja es mar semelyik nem szûz.azt mondjak ne törõdj vele hát persze nem õk kapjak a folyamatos kritikakat.ùgy rzem nem jó pomt ha elmondom a srácnak ha sziz vagyok.neha már keveaebbnek erzem magam emiatt.
2012. jún. 16. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
-.-'
2012. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DiMalto ***** válasza:
79%
Na ja.......ők nem szűzen születtek,és most azért van "mindenkinek" barátja?? Ekkora baromságot!!!!!
2012. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

hidd el, a srácoknak jobban tetszenek a szűz lányok, mint akiknek feketelyuk van a lába közt... nem ebben lehet a probléma

tessék a városkán kívül keresgélni

2012. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
#3-nak teljesen igaza van
2012. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez lenne a probléma, a normális fiúk elfogadják ezt. Amúgy milyen kritikákat kapsz? És próbálkoztál ismerkedni valahol, vagy csak vártad, hogy majd rád talál a szerelem?
2012. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

19 éves fiú, ugyan ez a helyzet... csak nem kis város hanem kis falu (kb 400fő). Itt soha nem fogok magamnak párt találni, nem is akarok mert nincs. Szomszéd városokban 1000x nagyobb az esély.


Mi ennek a kis városnak a neve?

2012. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg 100x jobban szeretnék egy szűz barátnőt akinek elsők leszünk mindketten :-)
2012. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
ez a tiszta, congratulation! nem szégyelni valo. legyetek büszkék, szégyeljék magukat azok akik bepiszkolták a házas ágy tistaságára vonatkozo tiszta felfogást. ezért tartunk itt, válások nem kivánt terhesség szivfájdalmak, és akkor meg jönnek sirva hogy ez meg az történt. persze modernek akartok lenni akkor ne sirjatok éljétek az leteteket!!!! na
2012. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elveszem a szüzességedet ha akarod. ;)

28F

2012. jún. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Napkiraly ***** válasza:
tegyél fel képet,jobban megértjük a problémát
2012. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!