Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjon egy vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjon egy vékony csinos lány párt magának amikor több a szebb vékonyabb nő mint fiú?

Figyelt kérdés

2009-es Európai lakosság egészségfelmérés az elhízottak aránya 18-34 éves korcsoportban, Magyarország adatai:

Nők: 21,3

Férfiak: 41.1

Sokkal több az elhízott pasi, hogy találjak így hozzám illő vékony pasit :(

24/l


2012. jún. 16. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Képet lécci :)
2012. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most mondd őszintén, hogy olyan párt akarsz magadnak, aki 40 kiló, és semmi izom?
2012. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Uff attól mert valaki nem éppen a testsúlyodba van miért ne szerethetitek egymást? köztem és volt bnőm között is volt vagy 25 Kg különbség(szakított mert nem bírta tovább a tanulás és a kapcsolatot de teljesen megértem és most csak "barát")
2012. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze, olyan olyan aranyosak a kis vékonykák :)
2012. jún. 16. 20:23
 5/15 anonim ***** válasza:
ne aggódj,hisz tudod hogy a pasiknak akár 2-3 nő is lehet partner egyidőben.
2012. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Képet please ;]
2012. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

miért vékony?? aki sportosabb vagy van egy kis izom rajta vagy szálkás az már nem is jó??


amúgy ha ilyen fiúcskát akarsz akkor keresgélj a megasztáros hülyegyerekek körében...

2012. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem az a baj ha egy csaj nem dagadt, az alap! Az arca a nagyon fontos! Ha van egy olyan csaj aki nem csont és bőr (persze nem is dagadt!) az szerintem sokkal vonzóbb és az ágyban is izgatóbb látvány mint a deszka női test! (22F)


(Gondolom ez női szemmel is igy van, csak forditva)

2012. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ez megint idióta magyarázkódás, megmondanád miért a statisztikákra hallgatsz? Ahelyett, hogy itt íroatnál, mennél el máshová..
2012. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Háháh, én vékony fiú vagyok! :D
2012. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!