Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a mai világban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban a lányoknak vagy a fiúknak fontosabb az hogy jól nézzenek ki, ahhoz hogy párt tudjanak találni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki talál magának párt igy is ugy is legyen akármilyen ronda vagy akármilyen szép.. Amugy is is mindkettö jó ha ad magára
2012. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mai világban mondhatni elengedhetetlen, hogy jól nézz ki. Nem csak ahhoz, hogy párt találj, de ahhoz is, hogy érvényesülj az élet bármilyen területén. Az első, amit meglátsz egy emberen a külseje, az alapján pedig ítélkezel. Ezért hasznos, ha olyan külsőt látnak, ami megnyerő.
2012. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig is a férfiaknak volt a fontosabb. Ők így vannak kódolva. A férfi a külső alapján választ, a nő pedig az alapján, hogy ki lenne jobb apja a gyermekeinek (gondoskodás, megbízhatóság, anyagi háttér.) Ezen nincs mit szépíteni, és szégyellni sem kell, se haragudni a másikra emiatt.
2012. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fontos, de nem minden. A belső-külső harmóniára kell törekedni. Illetve a kisugárzás is fontos (ez a belső).
2012. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A külső megfog a belső megtart. Közhely, de mindent elmond röviden.


Szerintem is fontos a külső és ezt bizonyítja számos pszichológiai kísérlet. Kihez mennek oda segíteni? az ápolt, jól öltözött, vagy jobb képűhöz.


28F

2012. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem mindig a nőknek volt a nehezebb dolga pl ők szülnek ők takarítanak míg a férfiak nézik a foci meccset és sőrőznek ők pelenkáztatják etetik a kisbabát és a nők kelnek korán ha a baba éhes őket erőszakolják meg amikor meleg van a fiuk le vehetík a polojukat de a lányok nem a strandon a lányoknak kell mindig ügyelni,hogy nehogy kikötödjön a masni a fiuk könnyeben pisilnek ha pl utközben rájuk jön.a nőket verik.
2012. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és tudom hogy nem ide tartózik de ezt azért elmondtam hogy ti férfiak végre észhez kapjatok.
2012. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!