Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Manapság kevés a 18év körüli...

Manapság kevés a 18év körüli szűz lány? (a lényeg lenn)

Figyelt kérdés
Van itt ilyen? A tapasztalatom az hogy már nagyon sok fiatal lány nem szűz.Az oké hogy férfiak pl én is menő dolognak tartottuk hogy minnél előbb veszítsük el na de a lányok is már ez tiszta szégyen szerintem :/(lehet egy fiútól sem szép..) csak én látom úgy hogy jobban meg kéne becsülni az ilyen lányokat és hogy igazi kincs az a lány amelyik szerelemből csinálta először és nem egy buliban amelyik először bemutat a szüleinek mielőtt lefeküdne veled.Régen én is ilyen lányokat tartottam jó csajnak akiket 2 feles után ágyba lehetett vinni de már most 19évesen kezdem belátni hogy rohadtul benéztem az egészet.Teljesen hibás értékrendem volt.És nagyon sokunknak az van. 19/f

2012. jún. 17. 22:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy mondod.
2012. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
igen, sajnos elég kevés.
2012. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ilyen a világ cikinek tartják ha valaki fiatalon szüz mert azt hiszik ha hamar elvesztik az nagyon menő és kiközösitik azt aki még nem vesztette el, de akkor még egyikük sem fogja fel milyen érték is az és hogy nem mindegy kivel mikor és hol veszted el. Ezt sajnos abban a korban nem lehet átlátni késöbb meg már bánhatják.
2012. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Vannak még szűz lányok persze, de mivel az utóbbi időben a nagy többség már korán létesít párkapcsolatot, általában azzal jár, hogy a szüzességet is hamarabb veszítik el. Mondjuk ennyi idős korukra már több évvel ezelőtt is elvesztették a lányok. Nem hiszem, hogy a barátnőkeresésnél ilyen korban ezt kellene nézned, mert attól, hogy egy lány elvesztette ennyi idős korára, még lehet kedves, aranyos, rendes.. Az értékrendet illetően pedig azt tudom mondani, amit a dédimamám mondott mindig " Tüzet oltani a moslékos vödör is jó, de barátnőnek, feleségnek mind rendeset akar majd" :) És ez mindig is így lesz :)
2012. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Ezt jólesett olvasni. Bárcsak többen is rájönnének. 21L
2012. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Hanariko ***** válasza:
79%

fogadd őszinte gratulációmat, amiért erre rájöttél és verd képen a nevemben is az összes olyan pasit, aki még nem jött erre rá. :):)

amúgy 18 éves lány vagyok és szűz :P:P

2012. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

18 éves lány vagyok és még szűz. Én egyáltalán nem szégyellem és nem tartom cikinek...sőt.

Én azzal akarom majd elveszteni, akit szeretek és megbízom benne.

De jó, hogy így gondolod :)

2012. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
az 5os valaszolonak uzennem h teljesen igaza van :) es neked is:)
2012. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Én 20 éves lány vagyok, és szűz. Én pl. az elsőt olyannal szeretném csinálni, akit szeretek, s aki viszont szeret, és megbízok benne:) Teljesen igazad van. Jó, hogy beláttad:D
2012. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Respect, amiért beláttad! :) kevés sajnos az ilyen fiú, a legtöbb arra megy, hogy legyen kit d*gni :( tisztelet a kivételnek! :))

18/L (szűz)

2012. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!