Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy csajt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy csajt a chatelo.hu-n (ez egy csevegőoldal, itt szoktam csajozni, kényelmes vagyok, de most nem ez a lényeg). Fél éjszaka beszélgettünk, elég bevállalós a lány, de sajnos van pasija. Belemenjek ebbe?

Figyelt kérdés
A csaj kajak benne lenne mindenben, de én nem tudom hova vinni. ő közös albérletben nyomja a sráccal, nekem kéne felmenni hozzájuk, mikor a pasi nincs otthon. Vállalható ez? Nem nagyon cink? Tanácstalan vagyok!
2011. dec. 5. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért avatkozol mások dolgába... Abban az ágyban akarod megdugni a csajt, ahol a pasijával fog együtt aludni? Képzelem te milyen fejet vágnál ha ezt veled csinálnák meg :D:D:D
2011. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon cink. undorító. a csaj egy büdös olcsó ribanc. nem bevállalósnak nevezném. a közös albérletbe felvisz egy másik pasit? van ennél lejjebb?
2011. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj csak ígérget a csaj:) kis naív kuki vagy,hogy bedőltél neki.Szűz kis béna vagy.
2011. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kamu csaj ne izgulj már
2011. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne menj bele. tudod milyen a sors, egyszer te is visszakapod azt, hogy a csajod félrekúr a saját ágyadban.
2011. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem kényelmes vagy hanem csajozáshoz béna és ezért nyomod neten a csajozást bár ott nem lehet.

Szerintem menny el ( remélem ott fog várni legalább 3 faszi aki elősször elrendezi az ánuszrozettádat majd megver )

2011. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te, szerintem ezek homárok. Egyszer egy haveromat akarta így két csaj fölhívni harmadiknak egy kollégiumi szobába, még jó, hogy előtte megkérdezte a portást, hogy kik laknak a szobában, mert két fiú volt.

Lehet, hogy itt véletlenül a barátja várna, aztán le kellene dolgoznod, végül a lányról is kiderülne, hogy fiú.

Óvatosabban ezzel a chattel!

2011. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a csaj 1 fas.zcibáló kis 12 éves pö.cs.
2011. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!