Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire nem lényeg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem lényeg a külső a csajoknál?

Figyelt kérdés
Sokszor látok olyat h egy gyönyörű szexi csaj bele van zúgva egy rendesen csuda fiuba, aki alacsony, dagi, kicsit sem szép az arca, stb.
2012. jan. 23. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Fogalmazzunk úgy, hogy ők kevésbé vizuálisak mint mi. Amúgy meg van egy olyan érzésem, hogy majd jön a sok megkeseredett lovag, hogy a pénz számít nekik és akiket láttál azok gazdagok. :D
2012. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
nagyon ritka az ilyen de ez egy a millióból.
2012. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Nem lényeg. A sok zseton és a fekete Bömös, na AZ a lényeg!
2012. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
100-ból ha 1-szer látok ilyet,szóval a külső a lényeg legtöbbször.
2012. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
2 lehetőség van: v csak szerinted csúnya a fiú, a lánynak pedig tetszik, v tényleg gazdag. A lányoknak ugyanis csak a külső meg a pénz számít, az már egyénenként változó, h ezek közül melyik.
2012. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A külső mindenkinél lényeg. Csak a csajoknál kevésbé, mint nálunk.
2012. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
te nem mered meg szólitani ő meg igen ennyi alényeg neki van önbizalma neked nincs.vagy neki van pénze neked nincs
2012. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
aaaj, én fiú vagyok, de már unom ezt a pénz témát. Oké, tényleg van egy ilyen réteg, de nektek meg csak dugásra kellenek ezek szerint.
2012. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Lényeges a külső, de fontosabb az egyenes jellem, az őszinteség, kitartás, hűség.
2012. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Na épp az az, hogy nagyon is számít...

Ha esetleg egy fiúnak nem olyan megnyerő az arca, akkor általában jó a teste... már, ha tényleg szép lány a párja.

Én azonban inkább olyat látok, hogy hihetetlen aranyos pasinak nagyon ronda barátnője van...

De ez egyénfüggő, lehet egy szép lánynak pont egy kövér pasi jön be... de általában az ilyen kis plázacicák melett én nem nagyon látok ilyen pasikat :p

2012. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!