Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan csináljam? (többi lent)

Hogyan csináljam? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 9 hónapja járunk. Szeretjük egymást. Ő még szűz. Nem szeretnék neki fájdalmat okozni. Hogyan tudnám ellazítani, kényeztetni? Tippek? Köszi
2012. jún. 17. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a legfontosabb hogy mindvégig éreztesd vele hogy nagyon szereted és bármikor abbahagyhatjátok ha ő úgy érzi

a fizikai dolgokat úgyis tudod :D

2012. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hosszú előjáték
2012. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dionsyia ***** válasza:
100%

Nyerd el a bizalmát. Egy lány akkor fog ellazulni, ha szerelmes, biztonságban érzi magát és érzi hogy figyelnek rá. Márr azzal, hogy nem szeretnél neki fájdalmat okozni úgy tűnik te a figyelmeseb srácok közé tartozol. Kezdd el lassan felderíteni és figyeld a reakcióit. Ne erőltesd amit nem akar,hagyd hogy ő szabja meg a tempót.


És nem kell azért annyira félteni ám a lányokat, nincsenek cukorból, még ha fizikailag egy kicsit fáj is nekik, ha érzik a törődést és az őszinte érzelmeket, nagyon szívesen emlékeznek vissza az elsőre.


Erre szoktam mondani: a lelkével is szeretkezz, ne csak a testével. Menni fog!

2012. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ne egyszerre akarjatok mindent, először csak aludjatok együtt. Pici simi, csók belefér. Második éjszaka, vagy akár nappal is már lehet kicsit több tapizás. Aztán mindig picit tovább menni. Megismertetni vele az orál örömeit, milyen adni és kapni. Ekkor már nem lesz szükség az ellazítására, már menni fog magától, már szinte rutinos lesz.
2012. júl. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon figyelj rá, hosszú előjáték és nem kell mindent egyszerre megtenni, először kezdhettek akár pettinggel is és mondjuk csak egy másik alkalommal mikor ebben már tapasztalatot szerzett csak azután a rendes szex, amikor már ő úgy érzi, hogy készen áll rá :)
2012. aug. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem is szeretnek mégis fájt. :|
2012. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem volt hasonló csajom, megmodntam neki h nem kell siettetni de attól játszadozhatunk aztán ha úgy gondolja akkor majd megtörténik. aztán ilyen kis pettingek mentek napokig majd kb 1hét múlva már nem bírta tovább és ő kezdeményezte a szexet :) úgyhogy ha nem a gyorsaság a fontos akkor csak ennyi kell, nem siettetni de folyamatosan izgatni, ismerkedni a másik testével aztán úgyis bepörög tőle :D
2012. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány?
2012. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!