Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az egyik lány osztálytársam...

Az egyik lány osztálytársam (14 évesek vagyunk) 3 hónapi járás után lefeküdt az ugyancsak 14 éves pasijával. Mi azóta elég durván nézünk rá (én pl. eléggé lenézem őt). Ti mit gondotok?

Figyelt kérdés
amúgy a csajszi nem hülye, ő a 2. legjobb tanuló az osztályból és jóformán nem is tanul....
2012. jún. 21. 13:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Kislány még a szexhez, de ebben a mai romlott társadalomban semmin nem lehet csodálkozni.

Ne ítéld el, és ne is nézz rá csúnyán. Ha megbánja, az az ő baja lesz, nem a tiéd.

2012. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
75%
semmi közötök hozzá
2012. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
61%
irigyek....
2012. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem semmi baj ezzel, legalábbis a mai világban. Legalább nem az 1. jött-menttel feküdt le hanem azzal akivel legalább már 3hónapja együtt van és feltételezem hogy "szereti".
2012. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%
jaj édes istenem. először is mért fogalkozol más dolgával? semmi közöd hozzá és a tanulmányi eredményihez sincsen köze. az pedig természetes dolog ha valaki kívánja a párját. a legjobb barátnőm 14 évesen feküdt le először a barátjával, fél év után és azóta is boldogan együtt vannak 4 éve, és soha nem nézte le érte senki aki ezt tudja.
2012. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
53%
Ha nekik ez kell, hát hajrá! Sőt, már el is késtek, mért nem inkább óvodában kezdték, vagy bölcsiben? Úristen hová fog ez így vezetni? :S
2012. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%
A társadalom egyre szánalmasabb főleg a tinik(tisztelet a kivételnek) kefélnek jobbra-balra éretlen gyerekként,erkölcs,tartás,önbecsülés nuku.Ne nézd le majd rájön mennyire hülye volt, a lényeg,hogy te ne csináld,13-15 éves taknyosként sőt sok estben 16 évesen sem kéne még szexelni.sajnos egyre jobban romlik a helyzet,a sok buta birka tini ráadásul még utánozza is a többit.
2012. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én meg egyik este láttam kijönni a bokorból egy ilyen párocskát. Olyan éjfél lehetett. Lemaradtak a többiektől, hogy dugjanak egyet. Aztán miután végeztek(ezzel szembesültem már csak) előjöttek és amint próbálták utolérni a többieket ott ordibáltak a galeri után, hogy mekkorát b.sztak és hogy milyen állat volt. A fiú is meg a lány is. Persze be voltak csiccsentve, így elég őszinték voltak.
2012. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
33%

Azt, hogy egy kis buzgómócsing vagy, aki szereti beleütni az orrát mások dolgába, ami persze fikarcnyit sem tartozik rá.

Amúgy hiába pontoztátok le az első oldal utolsó válaszát, attól, hogy fáj nektek, még igaza van...

2012. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
nincs igaza az a válaszoló egy tipikus,éretlen,erkölcstelen,neveletlen kis p*cs
2012. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!