Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az egyik lány osztálytársam...

Az egyik lány osztálytársam (14 évesek vagyunk) 3 hónapi járás után lefeküdt az ugyancsak 14 éves pasijával. Mi azóta elég durván nézünk rá (én pl. eléggé lenézem őt). Ti mit gondotok?

Figyelt kérdés
amúgy a csajszi nem hülye, ő a 2. legjobb tanuló az osztályból és jóformán nem is tanul....
2012. jún. 21. 13:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
42%

Nem ismered te sem, szóval kár az erőlködés...

A sok időmilliomos erkölcs-csősz mindig megjelenik mindig...

Rohadt unalmas, hogy szinte minden kérdés arról szól, mennyire gáz x évesen szűznek/nem szűznek lenni.

De az még gusztustalanabb, hogy mások p*nájában turkáltok, és ítélkeztek.

Mindenkinek a maga dolga, kivel, hol, mikor, hogyan, és miért veszíti el, le lehetne szállni egymás szüzességéről (akkor is, ha már nincs...)

2012. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
61%

Védekeztek?Ha ige akkor egészségükre.Mi rossz van ebben.Én 16 évesen vesztettem el,ugyanavval a pasival vagyok.


25/L

2012. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%
Az erkölcs csősz aki enm támogatja hogy kislányok keféljenek,nagyon értelme sés intelligens ember lehetsz,kérdezte a véleményünk,sok idióta,mint te is biztatja a fiatal naív éretlen kislányokat a szexre amiről kb fogalmuk sincs, és máris rossz aki szerint nem kéne,lehet nálad nem fontos ha az embernek van tartása,önbecsülése,és normális értékrendje,ugyanis akinek van nem fekszik senki alá még "szerelemből" sem 13-15 évesen. Erről ennyit.
2012. jún. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Ha intelligenciáról akarsz beszélgetni, nem ártana figyelni, mert tele van a válaszod hibákkal (nem erre vagyok ráállva, csak megjegyeztem, ha már felhoztad.)

Nem bíztattam senkit.

Csak szánalomra méltó, hogy egyeseknek nincs jobb dolguk, mint más szüzességével foglalkozni.

És nem kell azzal jönni, hogy "csak jót akarnak", azt egyértelműen nem ilyen stílusban tennék.

(Vannak, akik azért dugnak minél előbb, mert menőnek akarnak tűnni, ettől érzik nagynak magukat, meg le ne maradjanak semmiről.

De sok csökött agynak felfoghatatlan, hogy NEM MINDENKI tartozik ebbe bele attól még, hogy nem szűz...)

2012. jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
az hogy vannak hibáim nem intelligencia kérdése,dizgráfiás vagyok,hiába nézem át előfordul,csökött agyú vagy te 14 éves fruska 3 hónap után megdugatja magát biztosan nem menőzésből tette,nem az a legfontosabb ki szűz ki nem én csak válaszoltam egy kérdésre,és utálom,hogy sok marha még meg is tapsolja őket,ha lányod lesz és 14 évesen már megdugatja magát akkor nem ez lesz a hozzáállásod az biztos
2012. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én 2 hónap járás után feküdtem le a barátommal, 3 hónappal a 15. szülinapom előtt (2003.07.13)

Nem menőzésből tettem (előtte végeztem az általánossal, örültem, hogy megszabadultam tőlük, szóval nem is lett volna ki előtt vagizni, de nem is ez volt a célom.)

Azóta is együtt vagyunk, nem vagyok rib@nc, nem vagyok kiégve, nem lett lelki, sem testi károsodásom.

15 évesen is tudtam, mi az a védekezés, alkalmaztam is. Amíg szükséges volt.

Van már egy lányom, igaz még kicsi, de ha eljön az idő, nem tiltani fogom minden sz@rtól, hanem felvilágosítani, ne kövessen el olyan hibákat, mint sok függöny mögött nevelt lány, általában azok esnek teherbe és hazudoznak a szülőknek...

Ha nem tudtok különbséget tenni a körülmények között, hogy hogyan történik meg, csak számok alapján ítélkezni, az már a saját problémátok.

Nevezhetsz, aminek akarsz...

(Lehet, hogy a lány az életét éli le a barátjával, vagy ha nem is, de többéves kapcsolat lesz belőle, a kérdező meg 20 évesen majd több f@szt fogott, mint kilincset... Majd akkor nézzen ide vissza ;-))

24L

2012. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 25,16 évesen vesztettem el.az osztálytársaimhoz képest még későn is.Ma meg 14-15 évsen szexelnek a lányok,ez van!Nekem is van egy 1 éves lányom,a két kezem összeteszem ha olyan típus lesz,hogy azt mondja várni akar vele,de ha nem akkor mit tegyek???A lényeg hogy az ember védekezzen,és lehetőleg olyannal feküdjön le akivel jár,akivel szeretik egymást.A ku.rválk.odást én sem csípem akárhány éves is az illető,de a fent említettek 3 hónapja már járnak!
2012. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Mindig vannak kivételek ezt nem kétlem,3 hónap az nem idő.Agyereknek nem mindent megengedni kell,hanem felvilágosítani és elmagyarázni milyen következményei lehetnek a korai szexuális életnek,ha úgy van nevelve fel sem merül benne 14-15 évesen.Az hogy konkrétan te nem bántad meg és nem jártál rosszul az egy kivételes eset.Az a baj,hogy manapság abszolút eltűnnek az értékek a tinik az a fontos minél hamarabb szexeljenek,nagyrészüknek fogalmuk sincs róla,elsietik,14-15 évesen érzelmileg,lelkileg és agyilag is éretlen a gyerek a szexhez is és a komoly kapcsolathoz.
2012. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 DownDownDown válasza:
A F@SZÉRT KELL MÁS DOLGÁVAL FOGLALKOZNOD.irigykedsz rá talán?:D
2012. júl. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
utolsó mosd ki a szád
2012. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!