Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a lányok elveszítik a szüzességüket 14-16 évesen, akkor ők nagy ri*ancok, de ha a fiúk 14-16 évesen már nem szüzek akkor nagy menők?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 15:31
1 2
 1/15 guido ***** válasza:
100%
mondjuk mert az se menő? :D Ez nézet kérdése
2012. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy..de én így látom.
2012. jún. 23. 15:34
 3/15 anonim válasza:
én is így látom...
2012. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 guido ***** válasza:
Mert a lányoktól többet várnak el. Elvileg érettebbek a 14 éves lányok mint a 14 éves fiúk
2012. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hole Hunter ***** válasza:
A szűzesség elvesztése nem korfüggő. Kultúránként és egyénenként is más-más. Nem attól lesz vki ribanc, mert 15 évesen elvesztette, hnem a hozzáállásától és viselkedésétől.
2012. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan, érettebbek, mint a fiúk 14 éves korukban!!! Akkor hogy jön ide a ribancozás.

Egyébként szerintem is a viselkedés alapján ribanc egy 14 éves lány és nem attól hogy elveszti a szüzességét 14 évesen.

2012. jún. 23. 16:43
 7/15 guido ***** válasza:
Hanem hogy 14 évesen megtetszik azt szanaszét dugatja magát xD
2012. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tojásrántotta válasza:
Ez ugyan olyan mint, hogy ha egy csaj sok csávóval dugott az ribanc, de ha egy csávó húzott meg sok csajt az meg király. Erre egyszerű a magyarázat vegyük csak a lakat meg a kulcs példáját, az a kulcs ami kinyit minden lakatot az nagyon is jó, na de az a lakat ami minden kulcsra nyílik az egy kalap szart nem ér. De a szüzességnél is szerintem túl misztifikálják az emberek a dolgot, mármint hogy a női szüzesség mekkora becs, ha a szexnek a fajfenntartó célját nézzük, akkor onnantól lehet már csinálni amint ivarérett lesz a lányocska :D
2012. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ez Egyszerű :) Képzelj el egy olyan zárat, amit minden kulcs kinyit. Ez elég Rossz zár, nemde? De Most képzelj el egy Olyan Kulcsot, Ami Minden zárat kinyit! ez viszont már elég jó kulcs, igazam van ? :)
2012. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyik sem menő,csak a sok kis tini p*cs hiszi ezt.

egy 14-16 éves gyerek még éretlen a szexuális élethez,mindegy milyen nemű,16 évesen már van pár aki talán érett hozzá agyilag,érzelmileg,és lelkileg de ez ritka.Én inkább azt mondanám,hogy nagyon szánalmas ha 13-15 éves gyerekek bagzanak,mint a nyulak,nemtől függetlenül.

2012. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!