Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy a héten...

Lehetséges, hogy a héten elveszítem. Elméletben tudom mit tegyek, de mégis a megerősítés kedvéért kérhetnék lányoktól tanácsot? (többi lent) 16/F

Figyelt kérdés
Kérhetnék tanácsot lányoktól elsősorban,mit szerettek ha egy fiú csinál veletek? Hogyan ? milyen póz stb?!:) először is köszönök minden tanácsot. A hülyeségekkel mellőzzetek !

2012. máj. 29. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát ha a lánynak is az első lesz akkor sztem enged h ő legyen felül. biztos tudod h a lányoknak fájhat és vérezhet is és ha ők vannak felül irányíthatja.

hosszú petting mindenképpen. sok csók mindenképp jó. hát ha egy-két gyertyát odavarázsolsz kicsit meghittebb lesz:) akkor a mell, a nyak és a köldök környéke is érzékeny lehet puszilgatni, simogatni.

és mindenképp védekezzetek!

2012. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a misszionárius pózt ajánlom, meg hosszú előjátékot. Valahogy jobb, ha a srác van felül, engem jobban megnyugtat, hogy vigyáz rám. Ha én vagyok felül, akkor rajtam van a felelősség. (Mondom ezt úgy, hogy már nem egy pasival volt dolgom, van mögöttem nyolc év tapasztalat, de akkor is, egy új sráccal mindig (majdnem) ugyanolyan élmény, mintha az első lenne)


24/N

2012. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A csaj már tapasztalt!Ezért nem akarnék leégni ,hogy tudjak valami olyat mutatni ami tényleg jó neki!
2012. máj. 29. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
hány éves a csaj, mennyire tapasztalt? a barátnőd, vagy csak "alkalmi"?
2012. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
alkalmi 16 :D
2012. máj. 30. 21:01
 6/11 A kérdező kommentje:
rendesen tapasztalt :D
2012. máj. 30. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:
azért 16 évesen csak nincs több, mint 3-4 skalpja...
2012. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Csókolj lassan és érzékien, aztán ha beindultok úgyis bevadul a dolog ;) aztán csókolgasd mindenhol(főleg nyak,mell, comb). A mell, mellbimbó általában minden nőnél érzékeny, tehát ha a mellet puszilgatod és nyalogatod a mellbimbót azt biztosan élvezni fogja a lány :) Közben simogasd ahol csak éred :D ha az orális szexnél tartotok akkor semmiképp se a csiklónál kezd. Először puszilgasd végig a combját, a szemérem dombját, aztán pedig ha a nyelvedet is használatba veszed akkor puhán használd, ne feszítsd be. A csikló végét lágyan nyald végig a nyelved felületével. Be is szívhatod a csiklót és közben a nyelveddel izgathatod.

Remélem segítettem vmit :)

2012. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
megtörtént azóta? hogy ment, élvezte a lány rendesen? hány kört volt?
2012. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D Megvolt köszi a tanácsokat!:) Nem volt semmi gáz... mondjuk a vak sötét nem igazán segített mivel így a vizuális hatás elmaradt csak az érzés volt... :D de elsőnek elmegy:)
2012. júl. 7. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!