Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezek a nyomorék tizenévesek...

Ezek a nyomorék tizenévesek (tiszt kiv) miért szexelnek, ha nem ismerik, mi zajlik le bennük, aztán meg itt hisztiznek, hogy nem terhesek-e? Meg satöbbi? Tényleg ennyire retardáltak? O. O

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sajnos igen
2012. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

van egy ismerősöm aki még csak most lesz 15 éves..hát hadd ne mondjam, hogy múltkor teljesen ki volt akadva(talán sírt is a suliban) meg minden azért, mert késett neki..azóta havonta jár nődokihoz..szerintem ez baromi szánalmas 14 évesen..

15/L

2012. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Hát azért ne vegyünk egy kalap alá mindenkit! 15 éves vagyok aktív nemi életet élek a barátnőmmel és 100%-ig tisztába vagyok azzal, hogy mi zajlik bennünk és nagyon jól tudom mik lehetnek a következmények.
2012. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vki majd elmagyarázná hogy mi ez a bojler mánia?priviben is jó csak mert úgy látom kissé le vagyok maradva :D
2012. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon unalmasak ezek a bojleres baromságok, már az elejétől kezdve untam, remélem a modik leállítják végleg ezt a szerencsétlent, aki folyton bojlerezik!


A kérdésre válaszolva meg, azért csinálják, mert:

1, kíváncsiak, még fiatalaok

2, nagyzolni akarnak, hogy ők már nagy lányok ^^

3, bennük van a ribi hajlam

2012. jún. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon az bar en is 14 voltam mikor el vesztettem igaz 1 tapasztalt 18 eves lanykaval de az forditva volt. de most 23 vagyok es anno meg mashogym entek a dolgok most az a trendi hogy suliba meselik 1 mas kotzott hogy en a hetvegen 4 pasival votlam meg ilyenek epp az ocsemtol hallottam aki 12 hogy ezt meselik a 14 evesek :O mikor en voltam 8. os ott a lanyoknak meg sem fordult a fejukbe a sex xD szoval erdekes vilag ez mind anyobb reszt a neveltetesen mullik 23 F
2012. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 TheHutyutyu ***** válasza:
Igen sajnos ebben Perverz liberális világban manapság már minden megengedett legnagyobb baj az hogy mai 14 éves kis nyikhajok nem tudnak sehol példát mutatni csak azt ami tévében van szex erőszak stb. és erről a szülő is tehet mert ahelyett hogy foglalkozna a gyerekével inkább leülteti a tévé elé. Ez az igazi felelőtlenség hogy nem törődnek a gyerekükkel.
2012. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Trendek, ezt látják mindenhol. A világ hiperszexualizálva van... Közben meg nem is élvezik igazán az emberek a szexet. Nem tudják, hogy mi a jó szex... 20/N.
2012. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont
2012. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg ennyire nyomorékok. De sajnos nem csak a tizenévesek, hanem az idősebbek is.
2012. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!