Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a csak a cicababákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a csak a cicababákat veszik észre? Tiszt. Kivételnek

Figyelt kérdés
A fiúknak most már csak azok a lányok számítanak szépnek akiknek kint van a fél mellük és nagy a fenekük? Nem is számít egyeseknek az arc, felőlük ocsmány is lehet három szemmel és egy szem foggal :)
2012. márc. 1. 17:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Küldj magadról képet és megmondjuk, hogy miért nem téged vesznek észre, jó??

Egyébként meg olyan helyre kerültél, ahol a dugás az élet és ezek a nők gondolom simán kaphatóak erre.

2012. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

arc a legfontosabb

küldj képet jah úgy könnyebb lesz megmondani bármit is :D

2012. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy pont nemrég találkoztam tizenéves lánnyal és bár még nincs nyár, de neki egy erősen kivágott felsője volt amiből kilógott a melltartója szinte teljesen. Ahogy nézem ez valami új dival. Még nekem, huszonévesnek is elvonta figyelmemet, egy tizenéves srácnak esélye sincs mást észrevenni egy lányon.
2012. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező elárulom, hogy mi a helyzet, a tipikus bunkó hülyegyerek, aki neked tetszik a cicababákat veszi észre, a kedves rendes srác, akinek pedig te kellenél neked nem kell, mert ő a te szemedben lúzer.

Ha a feltételezésem nem igaz, akkor elnézésedet kérem, és megnyugtatlak, egyetemen sokkal jobb lesz a helyzet.

2012. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Az arcod szép nagyon, a tested nem lehet látni.

De egy másik kérdésnél valaki tanácsolta, hogy menj másik iskolába. Lehet jobban járnál, ha utálnak téged és primitívekkel vagy körül véve.

2012. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
kicsi a kép nem látok rajta sokat :S de a kék szemfestéket hanyagold sztem :D
2012. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Zóna pocok köszi a tippet, amúgy általában rózsaszínt vagy barnát használok ;) amúgy a testem vèkony, kisebb mellekkel de nem vészes.
2012. márc. 1. 17:13
 8/29 anonim ***** válasza:

Egy képet küldj légyszi.

Nem csak a cicababákat veszem észre, sőt ők nem is érdekelnek mert nekem komoly kapcsolatra kéne lány, de az átlagosak is elutasítanak, csak mert nem vagyok nyomulós meg nem volt x barátnőm így nem is vagyok valami profi a csajozásban, inkább másokat választanak.

2012. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
nekem is küldessz képet ? :)
2012. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Most két dolgot lehet csinálni. Ők változnak meg, vagy te változol meg? Szerinted melyikre van nagyobb esély?

Ha az a gondod, hogy nem téged d..nak, akkor no comment.

Ha pedig az, hogy miért csak d..ni akarnak, akkor nehezebb a helyzet, mert a férfiak többsége akar sexelni.

Próbálj meg kitűnni valami mással. Ha ez nem megy, akkor vagy alkalmazkodsz vagy elmész.

2012. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!