Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen nyomorék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen nyomorék fiú létemre, hogy könnyezek egy-egy érzelmesebb zeneszám hallgatása vagy romantikus esetleg szomorú film nézése közben?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 00:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nemhiszem. én is szoktam. mi vaagyunk érzékeny lelkűek.

nagyon hamar boldoggá lehet tenni minket, de hamar szomorúak is leszünk.

2012. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
De aranyosak vagytok:)
2012. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
natessék, mostmár tudom miért vagyok aranyos. mindeni mindig ígyhív akármit teszek. első voltam.
2012. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Dk-6AliX7so ez a zene nagyon tetszik:))) engem is kiszokott rázni néha vmitől a hideg film címet stb nem tudok mondani, de vannak zenék, amiktől emlékek törnek a felszínre (szép emlékek) amik vágyakozással töltenek el, hogy újra átélhessem őket... ugyanazokkal az emberekkel... embereket elveszíteni... ez az élet egyik legrosszabb oldala. 20/F
2012. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, zenéknél én is általában azért könnyezek, mert valami olyan érzelmet, emléket, vágyat juttat az eszembe, amitől kitör csak úgy hirtelen. Szerencsére általában csak, amikor egyedül vagyok, akkor sírok, de volt már olyan, hogy húgommal néztünk egy szomorú filmet, ott nehéz volt leplezni, de sötét volt a szobában és sikerült lepleznem sikeresen. Nem hiányzik, hogy gyengének lássanak, amikor így sem vagyok egy erős testalkatú srác sajnos. De igyekszem férfiasan viselkedni a minden napokban és nem is hiszik sokan el, hogy én nekem ilyen oldalam is lehet, főleg a haverok nem.
2012. máj. 26. 00:58
 6/23 anonim ***** válasza:
Jól teszed. :)
2012. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Y2emh_OUy2Q - tessék, az összes nő ismerősöm megkönnyezte a klipet... :D
2012. máj. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ma 01:18


Még könnyes szemekkel írom ezt, a klip megnézése után nem sokkal, de engem is meghatott fiú létemre. :'(

2012. máj. 26. 01:34
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árul el vele nagy titkot, hogy engem is. (a klip linkelője) Mondjuk... meg azért nem könnyeztem.
2012. máj. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nem, vannak még ilyen szerencsétlenek, mint te
2012. máj. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!