Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, hogy két pasival...

Nagyon gáz, hogy két pasival vesztettem el? 16/L

Figyelt kérdés
Jó, oké, hogy akkor előszörre csak az egyikőjük tudott behatolni, de én akkor is kettőnek számítom, mivel 3as volt. Igazából már ismertem őket, sokat szoktunk ilyen szexuális dolgokkal hülyéskedni (csak kettőjükkel), és végül ez lett a vége. Álom jó volt... Csak félek mi lesz, ha kitudódik. Tudjátok, elmondják egy bizalmas barátnak, aki elmondja egy bizalmas barátjának blabla... Biztosan mindenki ribancnak fog tartani.
2012. jún. 29. 20:38
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%

Nagy az eselye,hogy kitudodik.

Nagyon gaz amugy

2012. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
Te ne mond el senkinek ha meg kitudódik tagadd stb. 17/F vagyok és minden fiú ribancoz minden lánc állandóan hallom ami rohadtul felidegesít mert szinte mind alaptalan pletyka legszívesebben hülyére törném az ilyen fiúk arcát. Ha rólad kitudódik akkor tagadod annyi sőt tudomást se vegyél róla mintha nem is tudnád hogy pletykálnak rólad és ha valami barátnőd meg említi hogy tényleg ezzel meg ezzel voltál együtt? Akkor mondod hogy te miről beszélsz hol hallottad ez a hülyeséget stb stb hazugsággal nem minden de sok minden megoldható enyhíthető.
2012. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
eléggé gáz... és ki fog tudódni ugyhoyg ne lepődj majd meg ha mindenki rád fog mászni ezután (a pasik pletykásabbak mint a nők - tapasztalat-)
2012. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Gáz.

Elsőre legalábbis igen.

2012. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz föleg ilyen fiatalon:(
2012. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Gáz! Ezzel tuti, hogy eldicsekszenek a fiúk!
2012. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Az az igazan gaz ha szerinted ez nem egyertelmu
2012. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye, de gonoszak vagytok...

>)


Hát melyik kamasz fiú dicsekedne el azzal, hogy hétvégén benne volt egy kis grupiban, és a haverral partiba vágtak egy 16 éves kiscsajt?

Azt el se tudom képzelni, hogy egy ilyen kedves, bevállalós, készséges és csinos kislányra esetleg csúnyát mondanának.


Ha neked ez álom jó volt, gondolom nem enyhén vagy mazochista... vagy kamu az egész.


A szüzesség elvesztése egy fiúval se valami álom jó, alig vártad volna, hogy vége legyen, nem hogy ketten kupakoljanak meg egymás után, friss nyílt sebbel a pi.nádban....

2012. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Bravó PETRA , szép volt :-P
2012. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

hát ja, gáz. ha jó viszonyban vagy velük, talán nem mondják el másoknak. de ha el is mondják, talán el se hiszik, nem tudom.


miket szoktatok szexuális dolgokkal hülyéskedni? mire gondolsz? megírhatnád privátba is, érdekelne! vagy csak ilyen témájú dolgokról szoktatok sokat beszélgetni?

2012. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!