Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, hogy két pasival...

Nagyon gáz, hogy két pasival vesztettem el? 16/L

Figyelt kérdés
Jó, oké, hogy akkor előszörre csak az egyikőjük tudott behatolni, de én akkor is kettőnek számítom, mivel 3as volt. Igazából már ismertem őket, sokat szoktunk ilyen szexuális dolgokkal hülyéskedni (csak kettőjükkel), és végül ez lett a vége. Álom jó volt... Csak félek mi lesz, ha kitudódik. Tudjátok, elmondják egy bizalmas barátnak, aki elmondja egy bizalmas barátjának blabla... Biztosan mindenki ribancnak fog tartani.
2012. jún. 29. 20:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

# 9/10


Tippeltél vagy te vagy az egyik srác? :D:D:D

2012. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hogy jött össze a buli? ők hány évesek és mennyire tapasztaltak? hogy védekeztetek? hány menet volt? el is élveztél?
2012. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 asfdpugaq válasza:
100%

Tehát értelmezzük:

2 pasival vesztetted el, amikor csak egy hatolt beléd egyszerre, de hármas gruppen volt. viszont azzal nem számoltál hogy ott lestem a szekrényből mi?! engem nem hívtál volna oda tee.. hálátlan disznaja! pfujj!

2012. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
"mindenki r*bancnak fog tartani." minek tartanának r*bancnak? hiszen már az vagy....
2012. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
valóban nem kell annak tartnai, hát tényleg az vagy nem? ha meg annyira izgulsz a kitutódáson...hát eső utéán köpönyeg....
2012. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

14-15. megértelek h ribancozzátok őt, de azért gondoljatok bele, sztetek más lány nem ugyanígy tett volna? mint írta a kérdező, máskor is sokat hülyéskedik azokkal a fiúkkal, és hát végül belevitték.

nem kellett volna, de hát ebbe belekeveredett.

2012. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Engem is akartak már párszor megdugni...azt mégse megyek el grupiba barátiszexbe elsőre...
2012. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Aki otthon van a nőügyekben az a kérdésben leírt adatokból tud következtetni, hogy valószínűleg kamu az egész, és valaki szórakozik ami - egyáltalán nem meglepő - ezen az oldalon igen divatos.
2012. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz.
2012. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez sztem is kamukérdés.

Ha meg nem az, akkor nagyon ribanc vagy én lehet öngyilkos lennék a helyedbe..az meg hülyeség h bele vitték ha nem akarta volna nem történik meg...

2012. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!