Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek elveszítsem a...

Szerintetek elveszítsem a szüzességemet? Véleményeket írjatok! (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval, a közeljövőben sikerül úgy kettesbe lennem vele (20 éves fiú), hogy a zavaró tényezők 100%-osan ki legyenek iktatva.

9 hónapja ismerem és úgy 1-1,5 hónapja kezdett el foglalkoztatni úgy komolyabban ez a kérdés, hogy vele veszítsem-e el és hamarosan. Az hogy már most... amiatt egy kicsit idegeskedek. 16 éves vagyok, anyám kinyír ha terhes leszek (1. nem akarok az lenni és a barátom is tudja; 2. védekezésre gondoltunk mindketten, emiatt nem aggódok; 3. anyám úgy tartja, hogy 18 éves koromig jó lenne ha szűz maradnék).

A barátom nem erőlteti rám ezt a dolgot, megbízik bennem és én is benne, ha nézet eltéréseink voltak akkor előbb-utóbb sikerült düllőre jutnunk, egyikünk se csalta meg a másikat és nagyon egy hullámhosszon vagyunk (aha, két kocka...). Továbbá nagyon romantikusnak tartom és a lehető legjobban megbízok benne. A kapcsolatot elég érettnek találnám, ahhoz hogy megtörténjen számomra az első, talán azt találhatjátok kritikusnak, hogy csak 9 hónap... Tudom azt is, hogy nagy a korkülönbség, de hát istenem... Tehetek én róla, hogy őt szeretem? (A háttérbe nincs semmilyen kényszer vagy érdek, csak érzelmek.)

Ha további részletek hiányoznak, leírom szükség esetén.

Légy szíves, aki tud vagy úgy gondolja, hogy tud mondjon értelmes véleményt/választ!

A hülye válaszokat és kommenteket kérem hanyagolni!

Köszönöm! :)


2012. júl. 1. 01:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem még várj vele,bizonytalan vagy,fiatal vagy a helyedben meg várnám legalább még 1 éve együtt vagytok
2012. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Kedves 10-es válaszoló!

Egy szóval nem mondtam, hogy ,,olyan marha érett" lennék (csak hogy a te szavaiddal éljek), de éppen gyereknek sem mondanám magam... Ugyanakkor nem értem miért kell egyből a támadás, elvégre egy 16 éves is gondolkodhat úgy, mint egy 25 és fordítva...

2012. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

39 évesen, egy kamaszlány anyukájaként +1 az igenre :)


Ilyen körülmények között pár év múlva a saját lányomnak is ezt mondanám ;)

2012. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves csak addig hiszi azt, hogy gondolkodhat úgy, mint egy 25 éves, amíg 25 éves nem lesz! Visszanézve látod majd, hogy még korántsem voltál érett.
2012. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, véleményt (nem gondoltam volna, hogy ennyien írtok valamit...)

Majd szerintem a helyzet dönt... Ha úgy lesz, akkor megtörténik, ha nem, akkor se dől össze a világ.

1.válasz író: Ha más már ennyitől ribancnak tart (elnézést a kifejezésért), akkor sajnálom, rá lehet jönni, hogy vannak tőlem nagyobb ribancok is :) (látom, hogy mások milyenek)

2. válasz író: Igen... tényleg hülyén hangzik hogy ti döntsetek erről, igazából csak külső szemlélő véleményére voltam kíváncsi.

3.válasz író: Úgy gondolom, hogy igen, itt az ideje, csak néha nagyon feszült tudok emiatt lenni... ^^'

4.válasz író: Szerintem is ÉN döntöm el a saját dolgaimat. Anyám minden emberi kapcsolatomra azt mondja, hogy "ne vedd túl komolyan". Párom is és én is inkább a hosszabb kapcsolatok hívei vagyunk (igen, 16 évesen mondhatom ezt...).

5.válasz író: Ez eredményhirdetésnek számít? :D Ha tényleg érdekel a végkifejlet hétfőn este megírom privibe.

6.válasz író: Köszönöm a szép szavakat, nagyon bátorítóan estek :) Tényleg szeretem és ő is szeret, ebben biztos vagyok.

7.válasz író: Értem, normális válasz igen, attól, hogy nem adod áldásunkat rád, még normális válasz. nem próbálom meg megváltoztatni a véleményedet, csak elfogadom és köszönöm.

8.válasz író: +1 köszi :)

9.válasz író: Én is úgy gondolom, hogy már nem vagyok "anyuci ici-pici lánya" (najó, mindig a lánya maradok... tény). Komolyan gondoljuk, nem csak játék lenne/lesz. És nem, nem kell több :) /Halk megjegyzés: romantikus napot tervez nekem hétfőre és... ha így fejeződne be az olyan szép összképet alkotna.../

10.válasz író: Igenis értettem főnök/főnökasszony! Tervbe volt/van véve!

11.válasz író: Nem lenne hülyeség várnom, ha így teszek azt is meg fogja érteni, hiszen mondta többször is, hogy megvárja amíg idősebb leszek és elég érettnek érzem magam ehhez.

12.válasz író: Nyugi...nyugi... nem kell megölni! ^^' Vételeztem az ő észrevételét is.

13.válasz író: Köszönöm, remélem egyszer (jó 20-25 év múlva) én is ezt mondhatom a kislányomnak (kisfiamnak mást...) :)

14.válasz író: Értem, talán még sincs még itt az ideje...

Minden kedves (vagy nem kedves) emberkének köszönöm az észrevételt, véleményt :)

2012. júl. 1. 10:35
 16/21 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, igen:-)

9 hónap, 16 év, érzelmek... szerintem nincs min rágódni...

2012. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

jaj he, én el sem olvastam, olyan k*rva hosszú blablát írtál, engem önmagában már a kérdés kiborított... hát ne a világháló mondja már meg, hogy mit csinálj...

jesszus...

2012. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Tudom, fájdalmas, hogy nem rövidítek mindent "h", "tom", "wok", de szerintem ez nem annak a helye hogy megmutassam, hogy "hahó világ, ekkora tajparaszt vagyok". Lerövidíthettem volna az egészet 2 sorra úgy, ahogy a "mai tizenévesek" körében divat (óh, plíííz, segítsetek!! :S nemtom h mittegyek :S), aztán azért lettem volna megkövezve, hogy "előbb tanulj meg helyesen írni aztán dugj!" Vannak helyesírási hibáim, tisztába vagyok velük és azzal is, hogy nem fogok helyesírási szabályzatot írni... Elnézést, ha ezzel megsértettem bárkit is, nem állt szándékomban.

Egy... Kettő: ha a 2. blablablát elolvastad volna, tudnád hogy a külső szemlélők véleményére voltam kíváncsi, tényleg nem fogom másra bízni a szüzességem, majd én eldöntöm, jó?

Vagy nehezedre esik az olvasás? Bocs, nem köteleztelek rá, hogy egyáltalán megnézd mi a bajom :)

Nem akarok konfliktust, ezzel zárom a 3. blablablámat.

2012. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges próbálkoznod is, mert ha ennyit feszengsza téma körül akkor úgysem fogod élvezni, és aztáán majd megbánod.


Ahogy olvastalak, elég sokminden gátol téged fejben meg lelkileg...


Leginkább talán az, hogy ezzel átvered anyádat.


Jóltévedek?

2012. júl. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megbeszélném anyámmal.


Miután őt meggyőzted, megszűnnek a gátló tényezők, és akkor már semmi sem állhat a gcifolyatás útjába!

2012. júl. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!