Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy ennyire félek?

Normális, hogy ennyire félek?

Figyelt kérdés

a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, én 17 éves vagyok és szűz, ő pedig 20 és már elég tapasztalt.

szeretnék már lefeküdni vele, de nem szedek fogamzásgátlót, attól meg nagyon félek, hogy a gumi elszakad úgy, hogy nem vesszük észre. van okom a félelemre, vagy csak túlparázom a dolgot?


2012. júl. 2. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tulspilázod nem lesz semmi gond :)
2012. júl. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne félj vagy keress korban hozzád illő kant. ja és menj aludni, már rég aludnod kellene.
2012. júl. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyrészt természetes, hogy izgulsz, úgyhogy izgulj nyugodtan. :)

Másrészt, ha a 20 éves barátod már tapasztalt és gumival is van tapasztalata, akkor nem hiszem, hogy a szakadás gondot jelentene, inkább a gumi felhúzása előtti és utáni érintkezésből adódhatnak gondok.

Harmadrészt a fogamzásgátló az biztonságosabb módszer, és az sem baj, ha egy nőgyógyásszal kapcsolatba kerülsz.

Nem ciki felelősségteljesen gondolkodni, 17 évesen meg nem is elkapkodott szexuális életet kezdeni, nem fognak lenézni miatta.

Ha a barátod az, aki jobban szívén viseli a biztonságot, akkor szerencséd van vele, de alapesetben Neked kell erre figyelned, hiszen a Te testedről van szó.

2012. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 legly ***** válasza:
Az előttem lévőeknek, igazuk van, de én még hozzátenné azt hogyha félsz hogy elszakad a gumi, akkor duplát használjon.
2012. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :)
2012. júl. 2. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!