Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fontos! Ma van a 3 nap a...

Maddam kérdése:

Fontos! Ma van a 3 nap a menzimbol es szeretnek menni ma strandra tanpon meg nincs itthon es nem is took menni mert unnep van itt canadaba es boltokzarva hogy menjek igy el?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tampon nélkül hogy a frászba mehetnél?! Én még tamponnal se szívesen...
2012. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tampon és nem tanpon.


Barátnő, szomszéd közelben? Kérj kölcsön valakitől, de szerintem nem kéne így menned, pláne hogy minek akarsz 5 órakkor menni?:D Kb 8kor zárhat a strand, 3 órára kimenni..én nem mennék...

2012. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2.-es


A kérdésében írja h Kanadában él. Ott nem 5 óra van jelenleg:)

Amúgy tampon nélkül sehogy sem tudsz menni. Szal vagy kérsz kölcsön, vagy maradsz otthon.

2012. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jajj igaz is..köszönöm a javítást:) (2. voltam)
2012. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
2. válaszoló CANADÁBA van nem Magyarországon ott más idő van te tudatlan -.-"
2012. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint olvashattad kedves utcsó, rájöttem a hibára, mert egy normális(!) válaszoló már szólt..te tudatlan..
2012. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Kanadában is vannak éjjel nappali boltok, amik ünnepkor is nyitva vannak.
2012. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Itt mostkozelbe nincs !!! es am nem megyek majd csak ha vege van :) am koszii a valaszokat!
2012. júl. 3. 20:07
 9/11 Dionsyia ***** válasza:
100%

Kedves, sehogy! Bírd ki.

Én 70km-es teljesítménytúráról estem haza a tűző napról és végig a kertimedencénk képe éltetett, erre mire haza értem, megjött. De nem megyek bele addig a vízbe, míg el nem múlik, ennyivel tartozom másoknak. És magamnak.

2012. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
okes ertem sehogy mar nem mentem inkabb !! :)
2012. júl. 4. 04:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!