Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok, és lassan...

Még szűz vagyok, és lassan szeretném elveszteni. Anyával hogy beszéljem meg ezt? (eddig még nem beszéltünk ilyenről. ) Hogy mondhatnám meg neki, hogy hagyjanak minket itthon kettesben a fiúval? 14/L

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem ismerem a szüleidet, de abból amit elmondtál, szerintem 14 évesen sehogy.

Alapból korainak tartom kicsit, de ez az én magánügyem.

De ha még sose beszéltetek ilyesmiről, és te azzal állsz elő, hogy hagyjanak titeket kettesben, minimum égnek fog állni a haja.

Rosszabb esetben eltilt a sráctól.

2009. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
91%

Szerintem is nagyn korai a 14 éves kor. Én 16 évesen veszítettem el,és hát így útolag aztmondom,hogy nem testileg hanem agyilag nem készültem fel rá.

Én javasolnám,hogy várj még egy kicsit. Addig is ismerjétek meg egymást testileg de nem sexuálisan.

2009. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig, míg meg nem történik, bőven elég időd lesz rá, hogy fölvezesd édesanyádnak. Gondolom tudja, hogy van egy fiú, akivel jársz. (Mert ugye jártok, nem csak úgy el akarod veszíteni valakivel?!)

Kezdj el neki mesélni róla, mutasd be otthon, kérj tőle tanácsokat, ők mit csináltak fiatalkorukban édesapáddal, említs neki olyanokat, hogy milyen érzés volt, mikor először megfogta a kezed, vagy mennyire szereted, ha megölel...

Ne vágj egyből a közepébe! Csak fokozatosan, szép lassú tempóban beszélgess édesanyáddal ezekről a dolgokról. Hidd el, nem kell ezt elkapkodni. Bőven ráérsz még vele.

Nem hiszem, hogy a szüleid még tejszínhabot meg epret is tennének az asztalra a kis hancúrhoz örömükben...

Ne siess úgy!

A fiúval meg még csak ismerkedjetek egymás testével, lelkével. :) (23/L)

2009. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

jobban teszed ha nem hozod szóba mert bizti jól kinevet de ha lobbanékony le is ordíthat és ezekután olyan korlátok közé fog szorítani h else fogod képzelni(nem fog elegendi oylan helyekre ahova eddig szónélkül mehettél stb)


és 1ből az támad majd fel nála h vmit elkapsz a palitól

2009. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Sehogy!

1. Még fiatal vagy. Egyáltalán nem hiszem, hogy érett lennél rá (hogy kérjem meg, hogy hagyjanak itthon minket). Ilyet nem kér az ember. Mellesleg ha az én majdani 14 éves lányom ilyet kérne, én kérés nélkül lehet hogy akkora pofonnal jutalmaznám. Menjen tanulni és várja meg, amig legalább bioszból eljutnak eddig, lehetőleg középsuliba.

2. Én annak idején nem mondtam el anyunak, és igazából semmi köze nincs hozzá (17 voltam). Tudtam vele beszélni erről,tudta hogy fog gátlót szedek, stb, de hogy mikor veszetettem el, arról jövése sincs, és ez így is van jól (szerintem).

Te pedig Kedves Kérdező meg tudod mondani, hogy miért olyan fontos neked 14 évesen, hogy elveszítsd? Szerintem várj még vele.

2009. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te sem gondoltad, hogy ennyi ellenződ lesz. De az az igazság hogy 14 évesen még nem vagy rá felkészülve... 16 éves vagyok és én is sokszor elgondolkoztam rajta, hogy talán az a fiú akivel épp vagyok az lesz akivel megakarom tenni de nem akarom utólag megbánni...

hidd el fogsz még találkozni olyan sráccal akit szeretni fogsz...

ne divatból akard elveszíteni legyen egy ok és ez az ok legyen a szerelem...

2009. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,ha leülsz anyukáddal beszélgetni erről, ő is el fogja Neked mondani,hogy várj még vele!Ezzel nem azt akarom mondani,hogy titokban legyél együtt a barátoddal,de szerintem nagyon meg fogod bánni később!

Én mindjárt 23 leszek és még szűz vagyok,ne rólam vegyél példát,tényleg ha megtalálod a megfelelő fiút,nyugodtan tedd majd meg,de VÁRJ még 2-3 évet!!!!!!

Még nagyon fiatal vagy,és tényleg nem ettől leszel nagyobb és értékesebb sem,ne menj a sok 12-14 éves után!!!!Ezt értékes pasik később,még értékelni is fogják,hogy nem 14 évesen vesztetted el!!!!!!:)

2009. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Na na na.Nem lebeszélést kért,csak,hogy hogy beszélje meg az anyukjával.

Volt itt egy hölgy,akinél ez volt a szitu csakugye neki a lánya volt "te".Neki nagyon jó a kapcsolata a lányával és amikor odament a lánya hozzá,hogy szeretnének már túllépni a pettingen,habár először ledöbbent,utána ő maga vette meg az óvszert,sőt náluk volt az első együttlét,egy családi programra elmentek a szülők ők pedig megbeszélten náluk voltak így ha baj lett volna hazaérnek könnyen és neked is jobb ha nálatok vagytok,kényelmesebb megszokottabb stb.

Szóval azt tanácsolom,hogy menj oda anyud elé,mond meg,hogy túlszeretnétek már lépni a pettingen.Aztán lesz ami lesz.Ha jófej akkor segít,ha nem akkor megmondod,hogy mit szeretne,ha egy olyan helyen vezsítenéd el ami extra gáz és ez élne benned mint első vagy segít.Ha nem érti meg akkor váj pár hetet és mégegy próba

2009. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,még nem mertem beszélni vele..
2009. ápr. 30. 10:54
 10/11 anonim válasza:
Én is 14 voltam az elsőnél, és ahogy olvasom ezt mindenki korainak tartja. Én egyátalán nem bántam meg,nem tört össze a lelkivilágom stb. (Az első csókot viszont nagyon megbántam!) nanana de a lényeg: Legyél anyukáddal őszinte, nem tudom milyen a viszonyotok,de mint írtad meg akarod beszélni vele, szóval gondolom jóba vagytok. Biztos el fogja mondani a szokásos ne,még fiatal vagy,biztos jól meggondoltad stb dolgokat,de hát ezért az anyukád.:) Azt viszont értékelni fogja hogy őszinte vagy vele. Ne kérd meg hogy menjenek el,az kicsit túlzás lenne. Fő az őszinteség. Én szurkolok:) L/15
2009. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!