Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem kellemetlen a pasinak ha...

Nem kellemetlen a pasinak ha a barátnője még szűz, de már 20 is elmúlt?

Figyelt kérdés

20.at töltöttem és még szűz vagyok.

Volt aki pl. azt mondta nekem, hogy inkább nem akar szűz lánnyal kezdeni, mert nem akarja tanítgatni, megvárni amíg belejön.


2012. júl. 4. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
még örül is neki, hogy Ő lehet az első veled
2012. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
73%
Bárcsal én is összefutnék egy ilyen lánnyal. Bennük talán jobban is meg tudnék bízni. Szóval nem gáz, ha a srác szeret, akkor ez nem fog számítani. Nekem speciel nagy élmény lenne ha velem fedezhetné fel a szexet :)
2012. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
embertol fugg... szerintem nem kellemetlen, inkabb megvarom mig belejon mindhogy a 27ik pasija legyek
2012. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
78%
hát ha szűz is akar maradni házasságig akkor de, kellemetlen lenne nekem .D 21f
2012. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A feleségem 27 volt és még szűz,amikor megesküdtünk. Örültem,hogy nem egy ribit kell elvennem.
2012. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
de mer a szüz csajok bambák
2012. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki ilyet mondott, hogy nem akar tanítgatni, azzal jobb is, hogy nem lett semmi. Az ilyen alak egyszerűen önző.

Gondolom nem csak én vagyok úgy, hogy ha szeretem, akkor nagyon szívesen tanítgatnék egy lányt!

2012. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is szűz vagyok, de ha olyan lányt ismernék meg közelebbről aki nagyon tetszik, akkor majd pont nem érdekel, hogy ő is szűz vagy nem, azt tudom, hogy a szexen előre nem kéne gondolkozni, csak csinálni, mert az előbb utóbb megtörténik. Mellesleg nekem van elég elméleti tapasztalatom máshonnan a szexről, ha gyakorlatban még nincs is. 23/F
2012. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy srácnak azért nem kellesz mert szűz vagy, akkor a legjobb amit tehetsz hogy csinálsz egy szép hátraarcot és úgy otthagyod, hogy aztán többet vissza se nézel. Akinek ez problémát jelent, annak csak szexre kellenél és semmire nem becsül. Az meg hogy nincs kedve tanítgatni téged...alapból még csak bottal se piszkálnék meg ilyen pasikat :) Inkább azokat a perceket bánnám, amiket egy ilyen retardáltra áldoztam a drága időmből.
2013. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!