Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire igaz, hogy az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy az egyetemista/főiskolás fiúk között hamarabb akad olyan, aki szűz és már elmúlt 20 éves? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én volt sulimban szinte mindenki szűz és elmúlt 20 éves.


Egy hittudományis hallgató. :)

2011. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen igaz, de pl én pont egy ilyen srác vagyok...

20/F

2011. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Simán. Szakmunkások között meg olyat nem találsz, aki 12 fölött még az.
2011. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy több 20 feletti szűz van, mint hinnétek, nincs ebben semmi extra, csak neten meg a hülyék körében van ez így felfújva, de az életben senki nem törődik ezzel.
2011. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bölcsész karon, ahol 30 lányra jut két fiú, szerintem nem sokáig maradnak szüzek. :D TTK-n azért elképzelhető.
2011. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez így nyilván nem általánosítható. Ha abból indulunk ki, hogy egy jobb egyetemhez többet kell tanulni, kevesebbet tud ismerkedni/bulizni akkor igen, de mivel ez alapvetően nem igaz, ezért ezt nem jelenthetjük ki.

Mindennek ellenére egy komolyabb felsőoktatási intézmény buliján egész sok minden megtörténhet...

2011. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mérnök informatika szakon szerintem elég sok, mivel 200 pasira jutott papirom 30 lány, abból 20-at nemis láttunk, csak vizsgákkor.

De nembaj, legyen csak ciki, aki 18 év felett még az. Az senkit nem érdekel, hogy ez két emberen múlik

2011. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!