Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon ha az a lány akivel...

Vajon ha az a lány akivel elfogom veszíteni az nem fogy engem kiröhögni vagy valami ha hamar végeznék esetleg mert ő már nem szűz!? KOMOLY VÁLASZOKAT SZERETNÉK! (KÖSZI)

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 09:55
 1/8 anonim válasza:
ha tényleg szeret akkor nem fog kiröhögni megérti h neked ez az első
2012. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Scotty97 ***** válasza:
Ez egyénfüggő, ha szeret, akkor megtanít hogyan lehetsz jobb. De ha nem tanít + nem jelenti azt nem szeret.
2012. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig old meg a problémát. Ha úgyérzed mindjárt "végzel" vedd ki és kényeztesd más módon. Vagy végezz várj pár percet és folytasd.
2012. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ilyen miatt aggódnod. Szerintem semmi ciki nincs benne, senki sem profinak születik. :)

Aki nem szűz, annál is előfordul ilyesmi. Mondjuk ha régen nem volt szexuális kapcsolata, totál be van indulva stb. :)

23/L

2012. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálunk is ugyan így volt, én szűz voltam, a barátnőm meg nem, de ő nem tudta hgy én az vagyok, és az aktus végén mondta hogy jól csinálom én meg erre elmondtam neki hogy vele vesztettem el. Ha szeret nem fog nevetni rajtad hidd el :)
2012. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én 5-6 másodperc alatt ki tudom verni szerintetek az baj ?

F24

2012. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát az elég gyors és szeretkezés közben nem nagyon jó hogy az első percben elélvezel.
2012. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha szeret akkor nem fog ezzel b.szogatni.elfogadja,mivel neked az az első
2012. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!