Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek igaz az a megérzés...

Szerintetek igaz az a megérzésem, hogy a vékony lányok átlagban szűziesebbek is? Tudom mindenre vannak kivételek, de általában kérdezem.

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 03:13
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nem tudom, ez általánosítás vazze
2012. júl. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lila nyuszi ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, szerintem inkább a vékonyabbakat szeretik megrakni, az már más dolog, hogy melyik hagyja magát.
2012. júl. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem feltétlenül
2012. júl. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
A vékony, tehát a kis mellekkel, fenékkel, derékkal megáldott lányok jobban hasonlítanak a kamaszkor előtt álló kislányokra, ily módon kelthetik az emberben azt az érzést, hogy jóval fiatalabbak, tehát értelemszerűen tiszták, szeplőtlenek is.
2012. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem igaz a megérzésed. egy vékony csaj csak úgy nyeli el a f@szt. nyomhatod elölr , hátulról , popóba, mindent , meg se kottyan a vékony csajoknak..
2012. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz szerintem. Mert egy kicsit "ducibb" lány is lehet félénk tekintetű, visszahúzódó, szemérmes, csendes, tehát olyan kis ártatlan.. no itt nem a százkilós lányokra gondolok, hanem azért annál kicsit alsóbb kategória.

Emellett egy vékonyka vagy fejlettlennek kinéző lány is nézhet ki a világ kur.vájának... (elmész sétálni a városba, és majd látsz egy-kettőt)

Ezeknek a teljesen ellenkezője is lehet, de szerintem ált. a vékony lányok épp azok, akik közül sokan nagyra vannak, hogy jaj nekik milyen jó alakjuk, erre még csinálnak valami frizurát, felraknak egy rakat sminket, meg miniruhákban járkálnak. Persze ezt a teltebbek is megtehetik, de azért közölük sok az önbizalomhiányos.

2012. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnám, hogy a kilóktól függ, ki néz ki kurv@snak. Kedves előző, a 100 kilós lányok ezek szerint kurv@nak néznek ki? :)

Viccet félretéve, a megérzésed nem igaz. A nők kb. 90 %-a úgy ribbbanc, ahogy van, tök mindegy, hány kiló.

2013. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú, ha igaz. Mért gondolod, hogy a nők 90%-a ribanc, neked mi számít ribancnak? Amúgy meg tudtommal az anorexiás lányok is azért fogynak, hogy visszanyerjék gyermeki alakjukat (amikor még nem volt nagy a mellük, meg a fenekük), mert félnek a szexualitástól, és ezért így próbálnak menekülni tőle. (És mivel a mell, és a fenék nagyrészt zsírból van, el is lehet tüntetni.)
2013. febr. 23. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!