Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan fiúról, akinek nagy vágya betanítani fiatal tini lányokat az élet élvezetes dolgaiba? Hol találhatnék erre nyitott tini lányokat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
ezt egyszer szerintem már feltetted
2012. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
-.-
2012. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Senkit se érdekelsz,pedobear..
2012. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem Te lehetsz Csillagszemű Juhász már egyszer írtál.. nem mersz melltartót venni a húgaidét meg nem mered elvenni mert az milyen már..de egy tini lányt meghúznál GRATULÁLOK!!!
2012. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez most nem az ajánlatodra való jelentkezés, de ha lenne egy férfi akivel szimpatizálok és komoly szándékai lennének akkor én értékelném ha így állna hozzá. ezt nem fogod tudni elsőre megmondani hogy ki nyitott erre vagy nem, de ha egy ártatlannak tűnő tinilány szóba elegyedik veled és hagyja hogy udvarolj akkor van rá esély hogy élvezné ezt.
2012. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy tizenéves vagy huszonéves, száz fiú akinek a a nyár arról szól, hogy wowozik, mellette pedig nézi a pedomacit..
2012. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy burkolt szöveg arra hogy korodbelieknél nincs esélyed :)
2012. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Mit gondolok róla? Azt, hogy beteg. A legtöbb normális pasi retteg a szűz lányoktól. Mert felelősség, mert fájdalmat okozhat. Ha valaki kifejezetten erre vágyik, akkor az nekem elég abnormálisnak tűnik.
2012. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy pedofil kérdés? Jó lenne törölni!
2012. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
"Betanítani"??? Legfeljebb egy vakvezető kutyát szoktak "betanítani".
2012. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!