Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt mennyire lehet érezni, ha...

Azt mennyire lehet érezni, ha átszakad a szűzhártyád?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy lovaglás vagy gimnasztika miatt is átszakadhat a szűzhártya, meg ugye ha masztizik a csaj. Ilyenkor ezt a lány érzi, jön valami váladék v. vér?

2012. júl. 6. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Vér jöhet de nem biztos és fájhat de ez sem biztos.Minden egyénfüggő
2012. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Nagyon.
2012. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És amúgy ha valakinek átszakadt a felsoroltjaim közül (gimnasztika, maszti, lovaglás) valamiért, és elmegy a nőgyógyászhoz, akkor az orvos így honnan tudja megmondani, hogy az adott lány szűz-e még?
2012. júl. 6. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutass róla képet!
2012. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

* szűz még?


Mert én ugye úgy tudom, hogy a szüzesség nem a szűzhártyától függ, hanem hogy valójában voltál-e már fiúval.

2012. júl. 6. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:

semennyire én nem is véreztem


18L

2012. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De visítottál??

Amúgy az orvos onnan tudja hogy azért csak látszik hogy megpakolták e a csajszit vagy csak meghasadt a szűzhártyája. Amúgy nekem még nem volt szűz barátnőm én nem tudom milyen a szűz csaj.

2012. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!