Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Így elveszteni? Vélemények?

Így elveszteni? Vélemények?

Figyelt kérdés
15F vagyok, van egy csaj barátom (14) nagyon jol megvagyunk, rengeteget beszélünk, a szex is mindig előjön, mint beszédtéma. Mindketten szinglik vagyunk és mindketten el akarjuk már veszteni a szüzességünket és mondtam neki, hogy mi lenne ha egymásét vennénk el. Ő beleegyezett... Kicsit tanácstalan vagyok, hogy egyáltalán kéne-e... Vélemények? :)

2012. júl. 7. 14:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kéne ... ez a véleményem ... :) Nem tudom, hogy miért akarja mindenki parancsszóra elveszteni a szüzességét ..?! :S Szerelmesen nem lenne jobb?! Vagy csak én vagyok ilyen ,,konzervatív,, ???? :D :S:S:S
2012. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg miért ne, ha a barátod. Figyelj, inkább mint idegennel! Így legalább "családon" belül marad a dolog :) Ha ti így érzitek, hogy a barátságotok ennyire mély, és ezt is megakarjátok osztani egymással akkor miért ne? :)
2012. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 AvernusTriad ***** válasza:
45%
Nem tanácsolom ilyen fiatalon, de ha már mindenképpen akarjátok, akkor nem tartom rossz ötletnek. De ne ess neki, légy gyengéd vele és VÉDEKEZZETEK!
2012. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Hole Hunter ***** válasza:
14-15 évesen szinglik...gratula! Addig maradjatok gyerkek, amíg csak tehetitek! Ez egy soha vissza nem térő állapot. Meg fogjátok bánni...nem kicsit! Üdv.
2012. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieknek :) még annyi lenne a kérdésem, hogy ettől nem menne tönkre a barátságunk? (nem tudom miért menne tönkre, ezt Ő hozta fel).

ja, és persze...védekezés az alap dolog :)

2012. júl. 7. 14:58
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnál leállni egy alkalomnál, mert egy kanos tini vagy és állandóan repeta miatt nyaggatnád szegény lányt. Kérdéses hogy ő benne lenne e és nem menne e a barátságotok rovására a viselkedésed.
2012. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez tönkreteszi a barátságot, az 100 :d
2012. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
2-es válaszoló vagyok. 15 évesen miért is akartok ti annyira szexelni? meg tudod ha ilyen kérdések merülnek fel, hogy nem menne tönkre a barátságotok akkor nem is kéne még lefeküdnötök. ha csak szexről van szó akkor miért menne tönkre? ti csak egy nagyobb szintre emelitek a bartságotokat.
2012. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hat azert fog tonkremenni, mert aztan folyamat kivanni fogjatok egymast, de lehet pl. csaj szerelmes lesz egy sracba, aztan azt nem tudom te hogy fogod viselni, kozben meg vegig jopofizzal a masik csavoval, mintha semmi sem tortenne. Meg talan megertnem ha nem lennetek szuzek es idosebbek lennetek, de igy akkora baromsag, nem hiszem megeri hatvan eves korodig egy ilyen szar emlekkel elni, dehat ha neked megeri 1 ejjelert szetcseszni pl. 60 eved, akkor hajra
2012. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azt senki nem tudja, hogy tönkre fog-e menni a barátságotok, de valószínűleg igen. Vagy örökre együtt maradtok vagy tönkremegy a barátság...
2012. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!