Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Így elveszteni? Vélemények?

Így elveszteni? Vélemények?

Figyelt kérdés
15F vagyok, van egy csaj barátom (14) nagyon jol megvagyunk, rengeteget beszélünk, a szex is mindig előjön, mint beszédtéma. Mindketten szinglik vagyunk és mindketten el akarjuk már veszteni a szüzességünket és mondtam neki, hogy mi lenne ha egymásét vennénk el. Ő beleegyezett... Kicsit tanácstalan vagyok, hogy egyáltalán kéne-e... Vélemények? :)

2012. júl. 7. 14:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
7! leirnád, hogy miért? :) ne nézz hülyének, de egyszerűen nem értem, h miért..:S
2012. júl. 7. 15:03
 12/22 A kérdező kommentje:
milyen 60év? :O
2012. júl. 7. 15:06
 13/22 AvernusTriad ***** válasza:
Lehet, hogy tönkreteszi, nem tagadom. Ez rajtatok múlik. Ha figyeltek egymásra, hogy jó legyen mindkettőtöknek, és nem kevertek bele extra érzelmeket, akkor azért valószínűbb a pozitív végkifejlet.
2012. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha így fogjátok fel a dolgokat, még nem vagytok elég érettek hozzá, tudom, hogy ti azt hiszitek, de naaagyon nem. Később 100%, hogy megbánjátok. Ha valami rosszul sül el, akkor meg megy majd a sértődés és nem lesztek többé barátok. Plusz a szüzesség nem egy olyan dolog, amit egy baráttal kell elveszíteni. Később majd amikor te szerelmes leszel egy lányba, nagyon rossz lesz, hogy nem vele fogsz először lefeküdni, hanem egy barátodnak odaadtad... Fiatal vagy még, bőven ráérsz. 16-17 év alatt nem kéne egyáltalán:/
2012. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%
15 évesen egyáltalán nem korai elveszteni a szüzességet.Én is 15 évesen vesztettem el és a lány is 15 volt.Ja és nem igazán éreztem kisgyereknek magam :D
2012. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
előzőnek mondom: Szerintem meg 14-15 évesen ne azon járjon az eszetek, hogy hogy veszítsétek el. engem 15 évesen egy jó könyv kielégítette a lelkemet és elég volt. 17 évesen már nemi életem volt és nem éreztem elkésve a dologt... pláne hogy nekik nem is kapcsolatuk van csak pattognak hogy dughassanak. tudjátok mit, dugjátok meg egymást.
2012. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hild te vagy az ? Xd
2012. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
# 16 csak megsúgom hogy 8 évig voltam együtt a lánnyal úgyhogy majd mindenki eldönti min járjon az esze. :D
2012. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mindketten gyerek vagytok,baromira nem kéne, a kislánynak min 3 évig,nem a szüzesség elvesztése a lényeg az első szexben,de ezt éretlen kölyök fejjel úgysem tudjátok felfogni
2012. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem se tegyétek meg. Lehet, hogy kanos vagy és mivel fiú vagy:D és lehet, hogy te nem bánnád meg de a lány barátod, véleményem szerint pár év múlva megbánná a dolgot, főleg ha beleszeretne egy srácba mert akkor tuti eszébe jutna, hogy milyen felelőtlen volt és, hogy miért nem "tartogatta magát" annak a srácnak akibe szerelmes.

Inkább csináljátok szerelemből és ne megállapodásból:) legalábbis és így vagyok vele

15/L

2012. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!