Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuzen meghalni vagy prostizni...

Szuzen meghalni vagy prostizni? 24/F

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én 21 éves koromban voltam elöször lánnyal, mondjuk előtte is voltak ügyeim lányokkal, bár teljesen öntudatlan voltam a témában, szal a lányok kezdtek ki velem. De én nem nagyon tudtam uralni a helyzeteket, ugyhogy mindig meguntak. Volt olyan idöszak, hogy 3,5 évig nem volt semmilyen kapcsolatom nökkel. Aztán felmentem egy társkeresöre és VÉLETLNEÜL LETT egy csajom onnan. Ráadásul 1 évig jártunk. Azért véletlenül, mert utána két éven keresztül senkit sem tudtam összeszedni.


És én annak ellenére gondolkozom prostin, hogy eljárok csajozni egy csomót, kb minden héten más lánnyal smárolok bulikban, néha többel is per este. De a szex még igy is fényévekre van.


Mesélhetne valaki milyen prostikhoz ment pesten. Mert nekem most pl adott teloszámot egy szexchates kislány. Egy ilyen nagyon vékony, nagyon kislányosan kinéző lány, nagyon apro mellekkel. Kényelmetlenül érezném magam egy bögyös-dögös növel, noha eleinte az volt az elhatározásom, hogy egy nagy mellű nöért fogok fizetni.

2012. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Micsoda dilettáns kérdés. Eleve szűz csak nő tud lenni, férfi sohasem, csak legfeljebb nem volt még páros szexkalandja. Ennyi. Egyébként nyomás a prosti, ne hagyd ki az élményt. Azt keresd ki, aki neked tetszik, a pénzedért jól fogsz járni, jó lesz egy órára.
2012. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!