Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül fogok meghalni? 16/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok meghalni? 16/f

Figyelt kérdés
Én nem választottam, hogy meleg legyek. De próbálok vele együtt élni. De ezen felül még a szerelem sem talál rám. Világ életemben heteró fiúkba szerettem bele. A melegekre úgymond rá se tudok nézni... Olyan reménytelen minden.
2011. nov. 29. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
igen
2011. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
miért,nem tudtad?
2011. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy barátnőm, aki leszbikus volt (vagy annak hitte magát, én előbb mondaném ezt), "szerelmes" volt a zongoratanárnőjébe évekig. Meg is mondta, hogy ő leszbikus, tesómnak, meg nekem. Most viszont normális kapcsolata van már középsuli óta, szóval lassan 3 éve-egy fiúval. Nem tudom, mi lehetett az, agytripp, hogy ő leszbikus, de hogy most nem az, az is 100%, hisz a barátnőm, ismerem annyira, hogy tudjam, most valóban rendben van.
2011. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Persze mintha lenne pokol. De emiatt sem kell aggódni 2012-ben úgy is meghal mindenki.
2011. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

mark86


Milyen világéletedben? 16 éves hülyegyerek vagy,azt se tudod mi az élet,majd ha nem anyád etet lesz nagyobb problémád is. Mindenki talál párt,ne nyávogj b@zmeg....

2011. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

ma 23:00


Így van 2012-ben úgyis mindenki meghal...


Te meg kérdező ne parázz chaten mindgi homokosok írnak rám, javaslom menj chatre ott ismerkedj, rengeteg a homokos arrafelé


Én azért nem is zsoktam már chatelni...

2011. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nastic ***** válasza:
24%
a buuzik hivatkoznak 2012 re mint a világ végére (tényleg unom már az ilyen embereket élőben és neten is:D), válogass hátha van köztük heteró külsejű
2011. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

senki sem választja, hogy milyen legyen az irányultsága..

hát muszáj lesz vele együtt élned, és így boldognak lenni, hidd el nekem is megy;) másrészt még csak 16 éves vagy, elképzelhető, hogy csak kíváncsiság hajt meg a hormonjaid tombolnak kissé... Sajna a szerelemre rá kell találni, ő nem jön magától:( Próbálj melegekkel ismerkedni, könnyebb lesz mint a heterókkal(ez bizonyított tény)


Addig nem reménytelen a helyzet míg élsz, kapsz levegőt és ételt, sőőt gondolom vannak barátaid, családod, és van hol aludnod, stb.... öhhm... hát ezt inkább hisztinek nevezném...


TIPP: keress egy olyan barátot akiben megbízod, és tudod, hogy hogyan viszonyul a melegekhez, és mondd el neki a szitut, könnyebb lesz. És tényleg próbálj inkább melegek irányába mozdulni.


egy meleg fiú:)

2011. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Te nem meleg vagy hanem hülye. Mi a f****m ez a meleg mánia a prepubertás kis pö*söknél? Inkább tanulj.
2011. nov. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
igen!
2011. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!