Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pasimmal 1 hónapja vagyunk...

Pasimmal 1 hónapja vagyunk együtt és már le akae r velem feküdni. Mindketten szűzek vagyunk. Én egy kicsit félek. Kérlek adjatok tanácsot h hogyan meg h milyen pózokat ajánlotok az első alkalomra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésed alapján nem úgy tűnik, mintha nagyon készen állnál rá... én a helyedben biztos várnék. hány évesek vagytok?

elvileg a misszionárius póz a legjobb a lánynak.

2012. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
15 és 16.Hát kicsit fèlek töle.Ès az a misszionáris az mit takar?
2012. júl. 12. 23:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
90% hogy az első alkalom nem fog sokáig tartani (néhány perc), mert a szűz fiúk többsége annyira izgatott hogy hamar "elmegy". Tehát m1 milyen póz.
2012. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lány alul, fiú felül. Ez a legkényelmesebb ha nem vagy még gyakorlott, bár a fiú (ha nincs szerencséd) nem biztos, hogy rögtön tudni fogja mit hogy csináljon. Masztiztál már?
2012. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha igen, tudni fogod mi okoz neked örömet ;) Amúgy van akinek fáj az első szex, van akinek nem. Egyénfüggő. Ne izgulj emiatt, és akkor jól fogod magad érezni. DE! Ha még nem vagy rá felkészülve, akkor várj még. Ha a barátod szeret, vár még rád.
2012. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen már masztiztam.első alkalomhoz hasznàljunk gumit.? És a gumi eltud szakadni.?
2012. júl. 12. 23:37
 7/15 anonim válasza:
Figyu, a nevem Vollár Ferenc, jelölj be face-n, egy olyan kép van kinn, amikor a bmx-emmek pózolok! Ott mahd segítek és megdumáljuk! Elmondom a tapasztalataimat és a tanácsaimat :)
2012. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

háát. ne haragudj :) de én elöszőr 1 helyesírási szótárat adnék hogy tanulmányozd aztán tanácsot is :)

15/f

2012. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

15 éves bakker és már a kefélésen jár az agyad.

Remélem hamar összedobtok egy kis lurkót és az már 12 éves kefélni fog.

2012. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

gondolom nem szeretnél nőgyógyászhoz menni még, szóval a fogamzásgátló tabletta szóba se jöhet. a többi meg önmagában nem a legbiztonságosabb, szóval mindenképpen használjatok óvszert!

igen, el tud szakadni, de csak ha rosszul használjátok, ezért ajánlom a barátodnak, (vagy akár ketten is csinálhatjátok) hogy gyakorolja a felhelyezést.

2012. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!