Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pasimmal 1 hónapja vagyunk...

Pasimmal 1 hónapja vagyunk együtt és már le akae r velem feküdni. Mindketten szűzek vagyunk. Én egy kicsit félek. Kérlek adjatok tanácsot h hogyan meg h milyen pózokat ajánlotok az első alkalomra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, neked semmilyen pózt nem ajánlok. Ha nem tudod, mi az a misszionárius póz, kérdés számodra, hogy használj-e gumit, és hogy az elszakadhat-e, akkor k@rva fiatal vagy a szexhez. Érdekes módon én ezekre a kérdésekre a szüzességem elvesztése előtt évekkel is tudtam a választ. Különben is, sose csináld csak a pasi kedvéért, mert meg fogod bánni.


31/N

2012. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek igaza van én 13 vok és tudom ezeket. (nem azért mert màr készűlők rà csak jò ha tudom.) Nem vagy még rà felkészülve.
2012. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 sugárbogár válasza:
65%
1hónap az 4hét,és már megakar fektetni a gyerek.. ha belemész jó nagy hülye vagy. még azt sem tudod mi az a misszionárius, szóval semmi fogalmad nincs a szexről. hova siettek? :O
2012. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sugárbogár válasza:
naja a másik meg hogy kell-r gumit használni.. iszonyúan fogalmatlan vagy !!!!! Hogyan működne így neked most a szex? jesszusom
2012. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Likó válasza:
1 hónapja??? Szerintem ne hagyd magad,ha csak nem akarsz mindig átfutó ,,ribanc" lenni. Ha szeretne nem sürgetné a dolgot. Lehet csak ki akar használni....meg amúgy is fiatalok vagytok a szexhez...
2013. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!