Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon nagy kérés lenne, ha...

Nagyon nagy kérés lenne, ha nem akarnám levenni a felsőmet? Holnapra tervezzük az elsőt, és félek, hogy mit szól.

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok, barátom tapasztaltabb, jóval több élménnyel - én 16 éves vagyok, ő 21, szóval ez nyilván a korból is adódik.


A helyzet az, hogy utálok más előtt öltözni vetkőzni, főleg arra vagyok allergiás, ha valaki meglátja a hasamat. Strandra sem járok, van rajtam hús, hogy úgy mondjam. Félek, hogyha szeretné, hogy levegyem a ruhákat, akkor vagy attól megy el a kedve, hogy nem veszem le, vagy attól, amit lát, hogyha mégis. A karjaimat sem szeretem, szóval valahogy azt is el kéne takarni, nem tudom...


Attól, hogy fájni fog, vagy kellemetlen érzés lesz, nem is félek, csak attól, hogy mit fog szólni. Ő sokat edz, izmos, jóképű, intelligens, bármelyik lányt megkaphatná, s ugyan ezt tagadja, én tartok tőle, hogy ez az egész majd mégis erre a gondolatra juttatja. Mindig azt mondja, hogy csak kicsi az önértékelésem, nálam jobbat nem talál, stb., de hogyha meglát ruha nélkül, szerintem nem ezt fogja gondolni.

Tudom, hogy a szexhez alapvetően hozzátartozik a meztelenség, de magammal kapcsolatban egyszerűen rettegek tőle. Valahogy ruhában képzelem el a dolgot, mikor kisebb voltam is úgy képzeltem :)


Nem bírnám elviselni, ha meglátna, mondjuk nem állna fel a farka, vagy azt mondaná, hogy bocsi, ez marha undorító, én erre nem vagyok hajlandó, vagy akármi rosszabbat...


Szerintetek bizarr kérés lenne? Mit tennétek?



2012. júl. 13. 00:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
87%

Hát igen, gáz lenne.

Miért nem egyből kabátban várod, és csak a bugyidat tolod le, hogy bedughassa? :D


Mivel kb. 80% hogy csak megdugni akar, nem fogja érdekelni a hasad. Felesleges ezen parázni.

2012. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Jaaaj... Egy meztelen nő, mindegy milyen, önmagában főnyeremény :D


Ne stresszelj ezen, magadért szeret, pocak vagy akármilyen husi ellenére is. Hidd el nem akarna megdugni, ha nem. Én olyan férfit nem láttam még, aki attól elmenekült volna, hogy meglátta meztelenül a barátnőjét. Sőt...


Egyébként petting nem volt, hogy előbb szóba került volna a dolog? Tudod, az fontos és jó dolog :D

2012. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem CSAK megdugni akar?
2012. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Volt már petting, de valahogy olyan spontán volt a dolog, meg szerintem látta rajtam, hogy nem akarom levenni a felsőm, és nem erőltette, elég feszült voltam.


Ezeket, hogy csak megdugni akar, nem igazán értem.

2012. júl. 13. 00:15
 5/22 anonim ***** válasza:
Holnapután már érteni fogod.
2012. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

:D


Hát kb.

2012. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Minek kell egy dugást előre eltervezni? Miért nem akkor csináljátok, amikor mindkettőtök felkészült rá? Te még biztosan nem vagy kész rá, a kérdésedből látszik.


2. Gondolod, hogy eddig nem vette észre, hogy nem vagy vékony? Azt hiszed, hogy most fog meglepődni?


3. Ha nem vagy biztos abban, hogy így is szeret, akkor meg mi a szarnak fekszel le vele??????

2012. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mia_may válasza:
65%
ha valóban szeret nem azt fogja nézni hogy milyen a hasad vagy akármid !:) ne foglalkozz a csak meg dugni akar kérdésekkel :) mert ha csak meg dugni akarna akkor már rég meg tette volna és utánna dobott volna:) de amugy ha meg értő akkor ha kérdezi vagy próbálja leszedni a felsőd mond meg ,hogy nem szeretnéd levenni ! biztos vagy amugy a dologban? hogy le akarsz vele feküdni ? nagy lépés ez főleg ha ő az első :)
2012. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hát, az első szerintem mindenképpen valamiféle tervezést igényel. És nyilván tudja, hogy nem vagyok vékony, de azért ruhában más a helyzet.

Más tekintetben készen vagyok a dologra, nem várok valami nagy, romantikus, csodás dolgot, csak azt szeretném, ha neki jó lenne. Fél éve vagyunk, fél éve győzköd. Szerintem normális, hogy beadtam a derekam, és most már nem mondhatom, hogy ne, biztos nagyon csalódott lenne. Nem akarom hitegetni.

2012. júl. 13. 00:24
 10/22 A kérdező kommentje:

*fél éve vagyunk együtt, bocsánat


A válaszokat pedig köszönöm :)

2012. júl. 13. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!