Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez létezhet?

Szerintetek ez létezhet?

Figyelt kérdés

Már több mint 1,5 éve vagyunk a barátommal együtt, kb. 1 éve rendszeresen szoktunk szerelmeskedni is.


Vele feküdtem le elsőként, mikor az megtörtént azonban semmi jele nem volt, nem fájt és nem is véreztem.


Nem tudtuk, hogy miért. Főleg én éreztem cikinek mintha becsapta volna.


S tegnap mikor szeretkeztünk (új dolgot próbáltunk ki, ő a fotelbe ült és én meg ráültem), mikor végeztünk akkor láttam, hogy tiszta vér minden. Először azt hittem megjött, de megfürödtem és azóta semmi. Létezne, hogy 1,5 évig jó volt vele, volt orgazmusom és most szakadt át a szűzhártyám,most "beért rendesen"? vagy lehet valamit megsértett? El kell menjek ezzel orvoshoz?



2012. júl. 14. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Megsérült a méhfalad.. elég fájdalmas tud lenni.. éreztél nagy böködést mintha valami basztatna belülről? Szerintem menj el orvoshoz.. bár sztem annyit fog mondani hogy 1-2 hónapig ne szexeljetek mert ha tovább sérti akkor bajok lesznek
2012. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet hogy az első válaszolónak van igaza de még az is lehet hogy pár napja múlt el a menszeszed és ilyenkor egy kicsi lentébb jön a méhed és mivel a pasidnak kicsi a pénisze ezért most vesztetted el a szüzességed de nem sok esély van rá.
2012. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!