Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezhet ilyen egy szűz...

Létezhet ilyen egy szűz lánynál, hogy már az első alkalomnál simán megy a szex és elég tág hozzá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
erdekes kerdes..sz.tem letezhet,sot hallottam is mar ilyent.
2009. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem is ment simán. Nagyon picit fájt, nem véreztem, 5-6 pózt is kipróbáltunk. Igaz mi korábban már vibrátort is bevetettünk, sporttól is átszakadhatott, tehát lehet, hogy a szűzhártyám addigra már átszakadt.
2009. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Satanné válasza:
100%
Persze, hogy létezhet... Ez egyértelmü...Jó hogy nem már azt kérdezed, létezhet-e hogy egy srácnak már az elsö alkalommal simán feláll.... Azt hiszitek, csak a fiú tud "felkészülni" egy ilyen "eseményre"....
2009. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod rendesen felizgat és meg is ujjaz elötte,akkor simán menni fog!Pont annyira fogsz kitágulni,amennyire szükséges!Fontos,hogy ne görcsölj,hanem lazulj el!
2009. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezhet. Sőt, sokkal gyakoribb, mint az, hogy első aktus alkalmával szakad el a hártya. Általában már akkor elszakad, mikor a lányok még szex előtt izgatják magukat, ujjazzák, esetleg más eszközt is bevetnek. Nem feltétlenül kell észrevenni, ha éppen elszakad, ezért nem is biztos, hogy tudnak róla, hogy valójában már nem "szüzek". Sporttól is, hirtelen mozdulattól is elszakadhat...
2009. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
persze...főleg, ha előtte már próbálta felfedezgetni a testét... de simán lehet szerencse, vagy veleszületett képesség is :D
2009. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nekem az első alkalomkor több pózt is kipróbáltunk...na jó persze éreztem h most már más minden:D
2009. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én most vesztettem el és egyből én ültem rá felül voltam mer így ment be és még ugráltunk is szal sima:D L\17
2009. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!