Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy nekem egyik fiú sem jön be? (többi lent)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok nem volt még barátom, de az utcán,tömegközlekedésen és még a suliba se látok olyan fiút akivel szívesen lennék..

egyszer a hév megbe állt egy srác aki tetszett és ő is bámult engem állandóan, de vmelyik nap szembe jött velem az utcán bnője kezét fogta,de amikor elmentem mellette akkor is úgy nézett a szemembe mint a hév megbe szokta.. azóta már nem látom, kb fél éve..

nem nagyon járok el bulizni,vhogy nem ez az én világom,házi bulikba viszont szoktam menni,de ott sok nyomorék van aki bár hajt rám én hányok tőlük,


hosszú barna hajam van, vékony , alacsony, nagy mell, hát nem vagyok egy világ szépe ,de csúnya se vagyok , vagyis láttam már magamnál csúnyább lányokat is :D


nem tudom mit csináljak már úgy lennék vkivel..


2012. jún. 11. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mivel ő tetszett, így értelmetlen a kérdés. Lentebb kellene adni az igényekből kicsit. Majd mindjárt jönnek ribancozni.
2012. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én lejjebb adtam az igényeimet,így se tetszik senki,kivéve azt az egy fiút..
2012. jún. 11. 21:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"házi bulikba viszont szoktam menni,de ott sok nyomorék van aki bár hajt rám én hányok tőlük"


Veszem észre.

2012. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"én lejjebb adtam az igényeimet,így se tetszik senki,kivéve azt az egy fiút.."


Tehát nem adtad lejjebb az igényeket. Vagy csak nem tudod, hogy mit jelent ez a szó.

2012. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi ha zsíros hajú igénytelen fiúkkal nem akarok összejönni..mert ilyenek hajtanak rám ,olyan fiúval még nem beszéltem aki normális átlagos , add magára, én visszafogott lány vagyok ,a sminkem is szempillaspirálból áll,normális ruhákba járok..
2012. jún. 11. 21:43
 6/15 A kérdező kommentje:
De normális fíúk még szóba sem állnak velem,konkrétan a legtöbb átnéz rajtam..
2012. jún. 11. 21:45
 7/15 anonim ***** válasza:
értékeld át a dolgokat. nem kell leállnod olyannal aki taszít, de egy átlagos srácnak igazán adhatnál egy esélyt. hosszú távon úgyis a személyiség számít. legalább annyira hogy gyakorolj,ismerkedni,flörtölni,talán randizni, mert 20+ évesen tapasztalatlannak lenni rossz.
2012. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kép? Csak úgy érdeklődésképp, nincs semmi jelentősége, hiába vagyok "átlagos srác".
2012. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De én azt vettem észre hogy a fiúknak csak a ribancok jönnek be,egy visszafogott lányt már megsem néznek :s

bocsi ha kicsit durván fogalmaztam csak már elegem van,hogy a ribancok körül forog minden,ha már nincs kint a p*csám ,meg nincs rajtam egy tonna vakolat..már szinte semmibe vesznek..

2012. jún. 11. 21:51
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy normális srácnak adnék esélyt. :) majd holnap privibe küldök képet,most telóról vagyok és nem tudok feltölteni képet
2012. jún. 11. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!