Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szüz lánynál orgazmust el...

Zolyy kérdése:

Egy szüz lánynál orgazmust el lehet-e érni valami féle képpen?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 01:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%

Csak azt felejtitek el, hogy szűz lányról kérdezett! Azok meg többnyire azt sem tudják hogy mi fán terem az orgazmus! Csak paráznak össze-vissza, szégyellősek, jajgatnak, pisisek xD

Kell a fenének szűz lány!

2012. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Még jó hogy lehet! Csiklóorgazmust simán, csak rá kell hangolódnia, ügyesnek kell lenned és szeretned kell a csajt ;D
2012. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben tényleg nem valószínű, hogy sikerülni fog. De ez nem baj. :) Nem fogja tudni teljesen elengedni magát. Gyakoroljatok és minden rendben lesz.

Még mindig a 4. voltam.

2012. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a bíztatást és a jótanácsokat majd még biztos lesz kérdésem amire választ keresek:D
2012. júl. 17. 23:54
 15/16 anonim ***** válasza:
11-es, én pl. nagyon is élveztem az elsőt, és nem voltam egy kicsit se szégyellős. orgazmusom ugyan nem volt akkor még, de ez mindegy, mert sokszor utána se, nem szűzen. de attól még nagyon élveztem.
2012. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem első alkalommal is volt orgazmusom! Persze az alkohol is besegített sajnos az ellazulásban! De az akkor-i barátom sikeresen végezte a teendőjét
2014. okt. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!