Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az ha egy 15 éves...

Normális az ha egy 15 éves lánynál ott alszik a barátja 4 hónap járás után?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem normális.

Osztálytársamnál is ez van, és hiába járnak lassan egy éve, mindenki rib.ancnak tartja érte.

2012. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha messze laknak, és külön ágyban alszanak, akkor esetleg. Egyébként nem.
2012. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem normális. én 17 éves voltam, mikor először a barátomnál aludtam, pedig már együtt voltunk 2 éve. nem is értem, egyes szülők hogy nevelhetik így a gyerekeiket... 15 évesen..
2012. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem,sőt 17 éves lányomnak is csak fél év után engedném meg ha ismerem a barátját
2012. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én elmúltam már 18 éves mikor meg mertem kérdezni, hogy a barátom nálam alhat-e. Pedig már 1 éve együtt voltunk. Az a baj, hogy a mai fiatalok nem tudják hol a határ. Pedig én sem vagyok egy nagy öreg...

22/L

2012. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

ez egyáltalán nem normális...MILYENSZÜLEIDVANNAKNEKEDB*ZDMEG? egy 15 éves, SERDÜLŐ lány, még ne aludjon senkinél és más se nála. hova megy ez a világ úristen-.-

13/L

2012. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Jó látni, h vannak még ilyen normálisan gondolkodó 13 éves lányok is, mint az utolsó :)
2012. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17 vagyok...nézzetek hülyének...vagy elhiszitek vagy nem. nálam is aludt az egy évvel fiatalabb barátom nemisegyszermlénis náluk. és semmi nem volt.ismétlem semmmi. csak jo volt együtt aludni de a smároláson túl nem jutottunk.mert szűzvagyojk és az is akartam maradni. azoota már nem is avgyunk együtt és örülök h nem feküdtünk le. 17/l
2012. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Én 14 évesen aludtam a barátommal. 200 km-re laktunk egymástól, tanitási szünetben jött hozzánk, vagy mentem én hozzá. Szüleink is ismerték egymást, 1.5 évig jártunk. Először külön ágyban aludtunk, utána együtt. Hogy lefeküdtünk-e? NEM. Nem akartam, korainak találtam. Csóknál több nem is volt, de jó volt elaludni vele. Ettől még nem vagyok r*banc...1.5 év után szakitottunk, mai napig nem bánom, hogy nem feküdtem le vele. A mostani barátommal több, mint 2 éve vagyunk együtt, vele vesztettem el a szüzességem és örülök, hogy neki adhattam.

Szóval ennyit arról, hogy mindenki r.banc, aki 14-15 évesen a barátjával alszik. És szerintem jó nevelést kaptam a szüleimtől.

Aludni aludhatnak...De ne szexeljenek. 15 évesen még ne...


19/L

2012. jan. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: senki nem mondta, hogy r*banc, aki ott alszik a barátjánál. nem az. egyszerűen csak manapság szerintem a legtöbb 15 éves megbízhatatlan, és nincsenek ilyen elveik, hogy még korai a szex. kivéve persze, amennyiben normális nevelést kapnak, de SAJNOS manapság már ez is ritka.

19/L

2012. jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!