Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan csaj aki egy éjszaká...

Van olyan csaj aki egy éjszakás kalandba vesztette el a szüzességét? Nem furcsa hogy velem így volt?

Figyelt kérdés
hogy nem ismertétek a srácot csak előtte pár órával, és a szex után nem is kerestétek egymást 16L
2012. júl. 21. 16:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ribanc kategória. mert fiatal, és mert így. én se normál kapcsolatban vesztettem el, de egyrészt húszon jóval felül voltam, és nem előtte pár órával ismertem meg a srácot, hanem majdnem egy évvel, és kerülgettük egymást egy jó ideje. csak nem volt normál kapcsolat.
2012. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

Értem utolsó: te azért nem vagy r.banc, mert kb ugyanúgy vesztetted el, csak "kivártál"- húszon felül voltál, és rávártál egy évet a dologra, a biztonság kedvéért. Szép. :D


Hányszor írjam még le nektek: nem ezek számítanak, hanem, hogy "hogyan" szexel valaki.


Ha használják a fiúk, ha bármit hagy, ha azt csinálnak vele, amit akarnak, "eladja" a testét- akkor r.banc, még ha mindez tartós kapcsolatban, egyetlen partnerrel történik is.


Ha igényes, vannak elvárásai, úgy zajlik a szex, ahogy ő akarja, és csak azzal, akivel ő belemegy- akkor szerintem nem r.banc.


Sőt! Néha válogatósabb azoknál, akik tartós kapcsolatban vannak, egy partnerrel.

2012. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

*Értsd: a tartós kapcsolatban lévőnek néha(!) egyetlen elvárása, hogy tartós kapcsolat legyen.


Semmi más. Más téren a pasi azt csinál vele, amit akar, használja, mint egy guminőt.


Persze, ez nem törvényszerű! De akkor inkább má' "r.banc" legyen valaki, de igényes! :)

2012. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Akkor hulye vagy. Ez paraznasag!!!!!
2012. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12-es, azért van egy kis különbség aközött, hogy megismerek valakit, és egy-két óra múlva lefekszem vele, vagy hogy már ismerem egy ideje, és már kialakulóban van valami...nehogy már ugyanaz legyen a kettő. a kérdező effektíve egy vadidegennel feküdt le, marha fiatalon.
2012. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15 Nem írtam, hogy ugyanaz.

Sok verzió van.


- szex a szexért (élvezetért, nem kell többre a pasi)

- szerelem, kapcsolat

- szex a kapcsolatért (néha kivár a csaj, "eladja" a testét, hogy komoly kapcsolat lehessen)

- stb, most nem részletezem

2012. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kellett volna kapcsolatra, és lett is volna belőle, ha ottmarad a városban. de nem maradt ott, ennek ellenére, mikor néha visszajött, akkor megint lett köztünk szex. szóval, nem egy, hanem több éjszakás volt, csak azért írtam, hogy egyéjszakás, mert ugye, nem volt igazi kapcsolat, nem jártunk. de csak azért nem, mert mire odajutottunk volna, elment, és akkor már kihasználtuk.
2012. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!