Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de nem akarok...

Szűz vagyok, de nem akarok csak szexért valakivel együtt lenni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
23/F Még nem volt barátnőm, randin se voltam, meg úgy barátaim sincsenek nagyon. De nem akarok egyéjszakás kalandokat, hanem inkább komoly kapcsolatot és aminek jönnie kell az jön majd magától. Szerintetek (és nem csak lányokra lennék kíváncsi) naiv vagyok, mert úgy akarom elveszteni, hogy valakit megismerek, megtetszünk egymásnak és aztán történik meg? Nem érzem annyira gáznak hogy szűz vagyok, csak azt hogy még kapcsolatom se volt sose...
2012. júl. 22. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Téged szerintem jobban zavar az hogy szűz vagy
2012. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól beszélsz, sört neked! :)

Nem gáz, nyugi fog az majd jönni. De azért próbálj meg te is tenni érte valamicskét. (sport, igényesség, eljárni otthonról legalább 1db baráttal)

Bátorítsd magad, hogy le tudj szólítani lányokat. Igen, tudom, hogy ijesztő, de ez hozzá tartozik az élethez. A sült galamb csak úgy magától nem fog a szádba repülni.


24/n

2012. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, velem is ez a helyzet, de én csak lányokra vagyok kíváncsi, mert van néhány barátom, még ha ritkán is találkozok velük.

Egyszer volt majdnem egy barátnőm, egy-két találkozás jött össze vele.

2012. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
JÓ, hogy így gondolkozol, csak szexért ne is gyere össze senkivel. Azért viszont, hogy barátnőd legyen, tegyél. Ismerkedj, bővítsd az ismeretségi körödet, járj el ide-oda, kezdj bele új hobbikba, stb. Előbb-utóbb csak alakul.
2012. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem sem gáz!


Bár nálam már nem a szüzesség elvesztéséről van szó, de én sem jövök össze (hosszabb-rövidebb időre) senkivel csak a szex miatt...Szerintem ez így normális.

2012. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 funkyboy135 válasza:
Jj el otthonról bulizni,haverkodni! Igen meg amit a többiek mondtak menj oda a lányokhoz és beszélj velük, ne félj, nem fognak megenni! Ha normális lányt választasz ki az meg el is fog veled beszélgetni! A normális lányok nem zavarnak el! :D
2012. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!