Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 26 eves srac vagyok es meg...

26 eves srac vagyok es meg szuz. Honnan meritsek magabiztossagot, hogyan tudnek megvaltozni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy neha ugy erzem, hogy szinte ki van irva a homlokomra, hogy szuz vagyok: szegyellos vagyok, gatlasos, esetlen, kicsit ugy erzem, mintha bentragadtam volna egy bizonytalan, csetlo-botlo, kamaszos allapotban es nem tudok magamra felnott ferfikent gondolni, nem erzem magam annak.

Egyebkent a zarkozottsagom es felenksegem miatt sokszor gondolnak melegnek, amikor uj emberek koze kerulok, es en is azt erzem, sot tudom magamrol, hogy a kisugarzasommal azt uzenem a kulvilag fele, hogy valami nincs rendben velem, furcsanak talalnak az emberek.


Hogyan lehetnek magabiztosabb? Egyaltalan hogyan alakul ki a magabiztossag, ti honnan meritetek onbizalmat? Lehetseges valtozni/valtoztatni?


He elmennek egy prostihoz, nem erzem azt, hogy hirtelen onbizalmam lenne, vagy magabiztosabb, hatarozottabb, nyitottabb lennek, nem hiszem, hogy onmagaban egy nemi aktustol hirtelen megvaltoznek (habar meg nem probaltam, ugyhogy nem tudhatom...).


Milyen otleteitek, tanacsaitok, eszreveteleitek vannak? Ha vannak itt olyanok, akik hasonlo cipoben jarnak: ti a hetkoznapokban hogyan boldogultok? Hogy probaltok magabiztosabbnak, hatarozottabbnak tunni?

En ugy erzem, hogy a gatlasossagom, felenksegem, szegyellossegem eleg nagy akadalyt jelent, mert egyszeru hetkoznapi tevekenysegekben (pl.: banki ugyintezes, munkakereses, allasinterjuk, hivatalos telefonhivasok, akarmi) is olyan esetlennek, ugyetlennek, bizonytalannak erzem magam... ezen hogyan tudnek valtoztatni?


Koszi elore is a valaszokat es elnezest az ekezetek hianya miatt!


2012. júl. 23. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Először is dugj meg egy nőt mihamarabb.
2012. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Én el sem olvastam a magyarázatot! Húzz el valami igényesebb prostihoz!
2012. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
én lány vagyok, de szerintem csakis úgy lesznek siker élményeid, ha nem húzódsz vissza, hanem próbálkozol. gondold el mégis mi történhet? nem fogja senki leharapni a fejed.ha úgy érzed az segít, menj el prostihoz, közben csajozz, sportolj, ismerkedj, barátkozz, nem kell félni az emberektől.amúgyis igen , megérzik azt ha gátlásos vagy, úgy fognak viszonyulni hozzád, emiatt te csak még gátlásosabb leszel.légy nyitott, nincs mitől félned.
2012. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem pedig ne prostituálthoz menj, hanem először magadat belül rakd rendbe, és majd aztán lesz egy barátnőd.

Ahogy írtad: nem az aktus a megoldás a problémádra.


Én is ilyen voltam, rajtam az segített, mikor munkát kaptam, és úgymond bedobtak a mély vízbe: én úgy képzeld el, hogy előtte telefonálni sem mertem, egyáltalán! A saját szüleimen és testvéremen kívül soha, senkit nem hívtam fel. Nem túlzok. Rettegtem tőle, nem tudom miért.

Aztán ügyvédjelölt lettem, és a leglehetetlenebb dolgokat kellett magamtól, saját kútfőből megoldani. Az elején minden napot pánikolva kezdtem:

- földhivatali ügyintézés

- bírósági tárgyalások

- hivatalos telefonok (magyar, német és angol nyelven)

Plusz bármi, ami felmerül. Ha rontok, meg kell oldanom. Ha más ront, ált. azt is. :)


Ez aztán elég jól megedzett. Csak rá kellett jönnöm, hogy semmivel sem vagyok ügyetlenebb, mint bárki más, sőt, van, amiben kifejezetten ügyes vagyok (személyes ügyintézés, az eredetileg ellenséges ügyintézők magam mellé állítása).

Amiben nem vagyok semmivel sem jobb az átlagnál (pl. bírósági tárgyalások), ott pedig tudom, hogy fejlődnöm kell, de már legalább elhiszem magamról, hogy képes vagyok fejlődni.


Szóval neked is valószínűleg egy ilyen "sokk" kell.

Kicsit rázd meg magad, kezdj bele valamibe, és majd meglátod, hogy menni fog!

2012. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, és 27/N
2012. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
52%
Én nem javaslom azt, hogy elmenj prostihoz. Mivel szűz vagy valószínűnek tartom hogy pár perc alatt végeztek is. A magabiztosságért pedig meg kell küzdeni minden egyes nap. Csatlakozom ahhoz, hogy kezdj el sportolni. Sokan, mondják azt hogy nincs pénzük lejárni kondi terembe. De futni szinte bárhol lehet, fekvőtámaszozni is. Ez is ad egy bizonyos magabiztosságot. A nőkkel próbálj úgy beszélni mintha az egyik kis uncsiddal beszélgetnél, légy közvetlen, nem kell izgulni, igazából a téma is mindegy, ha nem görcsölsz gördülékenyen fog menni a beszélgetés. Ha valami sikert értél el, az a következő napra nem fog átszállni. Minden egyes nap meg kell küzdened érte. Persze az elején nem lesz könnyű, de egy kis rutint szerezve meglátod, egyre könnyebb lesz. A kudarctól a bukástól nem kell félni, úgy gondolj rá mintha az is csak tanulópénz lenne a számodra. Nem tudom, hogy nézel ki, de a sport mindenképpen segíteni fog rajtad, megtanít küzdeni és arra hogy motivált legyél.
2012. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

sport sport sport

ott ismerkedhetsz is

2012. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

NE menj el prostihoz emmiképpen.

Amúgy meg ismerkedni bárhol lehet, leszólítasz egy lányt az utcán, kávézóban...

Igazából arra én sem tudom, hogyan válik valaki magabiztosabbá, erre én is keresem a választ:) 20/l

2012. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az vagy aminek érzed magad, utánajárhattál volna már a pszichológiának

f18

2012. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eddig mi a fészkes fenét csináltál?!
2012. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!